plasma-systemmonitor - en to sl translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
sl: Podrobnosti

[ctx: @title:group]
en: CPU
sl: CPE

[ctx: @title:group]
en: Memory
sl: Pomnilnik

[ctx: @title:group]
en: Network
sl: Omrežje

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
sl: Procesi: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
sl: Izberite aplikacijo za ogled njenih podrobnosti

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
sl: Pogled aplikacij ni podprt na vašem sistemu

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
sl: Prikaži ploščo s podrobnostmi

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
sl: Potrdite, kadar zapirate aplikacije

[ctx: @action]
en: Search
sl: Išči

[ctx: @action]
en: Quit Application
sl: Zapusti aplikacijo

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
sl: Prikaži letvico podrobnosti

[ctx: @action]
en: Configure columns…
sl: Nastavi stolpce…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
sl: Nastavi prednost…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
sl: Pošlji signal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
sl: Suspendiraj (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
sl: Nadaljuj (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
sl: Obesi (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
sl: Prekini (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
sl: Končaj (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
sl: Ubij (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
sl: Uporabnik 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
sl: Uporabnik 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
sl[0]: Zapusti %1 aplikacijo
sl[1]: Zapusti %1 aplikaciji
sl[2]: Zapusti %1 aplikacije
sl[3]: Zapusti %1 aplikacij

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
sl[0]: Zapusti %1 aplikacijo
sl[1]: Zapusti %1 aplikaciji
sl[2]: Zapusti %1 aplikacije
sl[3]: Zapusti %1 aplikacij

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
sl[0]: Zapusti aplikacijo
sl[1]: Zapusti aplikaciji
sl[2]: Zapusti aplikacije
sl[3]: Zapusti aplikacije

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti to %1 aplikacijo?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti ti %1 aplikaciji?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti te %1 aplikacije?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti teh %1 aplikacij?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
sl[0]: %1 proces
sl[1]: %1 procesa
sl[2]: %1 procesi
sl[3]: %1 procesov
