plasma-systemmonitor - en to sl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
sl: Potrdite končevanje procesov.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
sl: Privzeto prikaži:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
sl: Lastni proces

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
sl: Uporabnikov proces

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
sl: Sistemski proces

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
sl: Vsi procesi

[ctx: @action]
en: Search
sl: Išči

[ctx: @action]
en: End Process
sl: Končaj proces

[ctx: @action]
en: Display as List
sl: Prikaži kot seznam

[ctx: @action]
en: Display as Tree
sl: Prikaži kot drevo

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
sl: Prikaži: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
sl: Lastni procesi

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
sl: Uporabnikovi procesi

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
sl: Sistemski procesi

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
sl: Vsi procesi

[ctx: @action]
en: Configure columns…
sl: Nastavi stolpce…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
sl: Pošlji signal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
sl: Suspendiraj (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
sl: Nadaljuj (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
sl: Obesi (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
sl: Prekini (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
sl: Končaj (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
sl: Ubij (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
sl: Uporabnik 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
sl: Uporabnik 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
sl[0]: Končaj %1 proces
sl[1]: Končaj %1 procesa
sl[2]: Končaj %1 procese
sl[3]: Končaj %1 procesov

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
sl: Nastavi stolpce…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
sl[0]: Končaj %1 proces
sl[1]: Končaj %1 procesa
sl[2]: Končaj %1 procese
sl[3]: Končaj %1 procesov

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
sl[0]: Končaj proces
sl[1]: Končaj procesa
sl[2]: Končaj procese
sl[3]: Končaj procese

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti to %1 aplikacijo?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti ti %1 aplikaciji?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti te %1 aplikacije?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite zapustiti teh %1 aplikaciji?
    Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
sl: ID procesa %1 v lasti %2
