plasma-systemmonitor - en to sl translation catalogue (113 entries)

[ctx: @menu]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
sl: Dodaj novo stran…

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
sl: Uvozi stran…

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
sl: Izvozi trenutno stran…

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
sl: Dobi nove strani…

[ctx: @menu-action]
en: Quit
sl: Zapusti

[ctx: @menu]
en: View
sl: Pogled

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
sl: Razširi stransko letvico

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
sl: Strni stransko letvico

[ctx: @menu]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
sl: Uredi ali odstrani strani…

[ctx: @menu]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
sl: Poročaj o napaki…

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
sl: O sistemskem monitorju

en: An application for monitoring system resources
sl: Aplikacija za nadzor sistemskih virov

en: © 2020 Plasma Development Team
sl: © 2020 Razvojna ekipa Plasma

en: Development
sl: Razvoj

en: Design
sl: Zasnova

en: Design and Quality Assurance
sl: Zasnova in zagotavljanje kakovosti

[ctx: @action]
en: Tools
sl: Orodja

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
sl: Uredi ali odstrani strani…

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
sl: Izvozi trenutno stran…

[ctx: @action]
en: Import Page…
sl: Uvozi stran…

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
sl: Dobi nove strani…

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
sl: Razširi stransko letvico

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
sl: Strni stransko letvico

[ctx: @action]
en: Report Bug…
sl: Poročaj o napaki…

[ctx: @action]
en: About System Monitor
sl: O sistemskem monitorju

[ctx: @action]
en: Add New Page…
sl: Dodaj novo stran…

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
sl: Dodaj novo stran

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
sl: Uredi strani

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
sl: Izvozi %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
sl: Stran Sistemskega monitorja (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
sl: Uvozi stran

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
sl: System Monitor se je vrnil k upodabljanju s programsko opremo, ker pospeševanje strojne opreme ni na voljo in se lahko pojavljajo vizualne napake. Preverite gonilnike grafike.

[ctx: @action]
en: Add Section
sl: Dodaj sekcijo

[ctx: @action]
en: Add Separator
sl: Dodaj ločilnik

[ctx: @action]
en: Show Background
sl: Prikaži ozadje

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
sl: Odstrani robove ozadja

[ctx: @action]
en: Edit Page
sl: Uredi stran

[ctx: @action]
en: Save Changes
sl: Shrani spremembe

[ctx: @action]
en: Discard Changes
sl: Zavrzi spremembe

[ctx: @action]
en: Configure Page…
sl: Nastavi stran…

[ctx: @action]
en: Add Row
sl: Dodaj vrstico

[ctx: @action]
en: Add Title
sl: Dodaj naslov

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
sl: Nastavi stran "%1"

[ctx: @action:button]
en: Save
sl: Shrani

[ctx: @action]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @action]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
sl: Nastavi %1

[ctx: @action]
en: Close
sl: Zapri

[ctx: @action]
en: Load Preset…
sl: Nalogi prednastavitev…

[ctx: @action]
en: Get new presets…
sl: Dobi nove prednastavitve…

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
sl: Shrani nastavitve kot prednastavitve

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
sl: Shrani nastavitve kot prednastavitve %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
sl: Dodaj grafikon kot namizni gradnik

[ctx: @action]
en: Get new display styles…
sl: Pridobi nove sloge prikaza…

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
sl: Naložena prednastavitev %1.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @option:check]
en: Show Title
sl: Prikaži naslov

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
sl: Prikaži slog

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
sl: Minimalni čas med posodobitvami:

en: No Limit
sl: Ni omejitev

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
sl: 1 sekunda

en: %1 seconds
sl: %1 sekund

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
sl: Ni grafikona

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
sl: Nalogi prednastavitev

[ctx: @action:button]
en: Load
sl: Naloži

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
sl: Zamenjan manjkajoče zaslone

[ctx: @action]
en: Move
sl: Prenesi

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
sl: Na tej strani manjka nekaj monitorjev in se ne bo prikazala pravilno.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
sl: Popravi…

[ctx: @action:button]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
sl: Nova stran

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
sl: Ime ne more biti prazno.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
sl: Ikona:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
sl: Robovi strani:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
sl: Noben

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
sl: Mali

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
sl: Veliki

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
sl: Uporabi dejanja iz:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
sl: Naloži to stran:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
sl: Kadar je potrebno

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
sl: Med zagonom aplikacije

en: New Title
sl: Nov naslov

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
sl: Prikaži stran

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
sl: Skrij stran

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
sl: Ne ponastavi strani

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
sl: Stran bo ponovno nastavljena na privzeto stanje

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
sl: Ponovno nastavi stran na privzeto stanje

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
sl: Ne odstrani te strani

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
sl: Ta stran bo odstranjena

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
sl: Odstrani to stran

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
sl: Začni z:

en: Last Visited Page
sl: Nazadnje obiskana stran

[ctx: @action]
en: Add Column
sl: Dodaj stolpec

[ctx: @action]
en: Height
sl: Višina

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
sl: Uravnoteženo

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
sl: Poskusi uporabiti enako višino pri vseh vrsticah.

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
sl: Uporabi minimalno višino, ki je potrebna za pravilni prikaz vsebine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Maximum
sl: Maksimum

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
sl: Poskusi uporabiti kar največjo višino, ki je možna.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
sl: Nastavi stolpce

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
sl: Skrito

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
sl: Samo besedilo

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
sl: Črtni grafikon

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
sl: Samo besedilo (v velikosti 100%)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
sl: Črtni grafikon (v velikosti 100%)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
sl: Ne sprašuj več

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
sl: Ubij okno…

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
sl: Zaženi %1
