plasma-systemmonitor - en to uk translation catalogue (146 entries)

[ctx: @menu]
en: File
uk: Файл

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
uk: Додати нову сторінку…

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
uk: Імпортувати сторінку…

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
uk: Експортувати поточну сторінку…

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
uk: Отримати нові сторінки…

[ctx: @menu-action]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: @menu]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
uk: Розгорнути бічну панель

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
uk: Згорнути бічну панель

[ctx: @menu]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
uk: Редагувати або вилучити сторінки…

[ctx: @menu]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
uk: Надіслати звіт про помилку…

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
uk: Про «Системний монітор»

en: System Monitor
uk: Системний монітор

en: An application for monitoring system resources
uk: Програма для стеження за використанням ресурсів системи

en: © 2025 Plasma Development Team
uk: © Команда розробників Плазми, 2025

en: Development
uk: Розробка

en: Design
uk: Дизайн

en: Design and Quality Assurance
uk: Дизайн та забезпечення якості

[ctx: @action]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @action]
en: Add New Page…
uk: Додати нову сторінку…

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
uk: Редагувати або вилучити сторінки…

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
uk: Експортувати поточну сторінку…

[ctx: @action]
en: Import Page…
uk: Імпортувати сторінку…

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
uk: Отримати нові сторінки…

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
uk: Розгорнути бічну панель

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
uk: Згорнути бічну панель

[ctx: @action]
en: Report Bug…
uk: Надіслати звіт про помилку…

[ctx: @action]
en: About System Monitor
uk: Про «Системний монітор»

[ctx: @action]
en: About KDE
uk: Про KDE

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
uk: Додати нову сторінку

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
uk: Редагування сторінок

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
uk: Експорт %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
uk: сторінка монітора системи (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
uk: Імпорт сторінки

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
uk: Монітор системи повернувся до резервної програмної обробки зображення, оскільки апаратна обробка є недоступною і можуть виникнути проблеми із зображенням. Будь ласка, перевірте, чи належним чином працюють драйвери до графічної картки.

[ctx: @action]
en: Add Section
uk: Додати розділ

[ctx: @action]
en: Add Separator
uk: Додати роздільник

[ctx: @action]
en: Show Background
uk: Показати тло

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
uk: Вилучити поля тла

[ctx: @action]
en: Edit Page
uk: Редагування сторінки

[ctx: @action]
en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: @action]
en: Discard Changes
uk: Відкинути зміни

[ctx: @action]
en: Configure Page…
uk: Налаштувати сторінку…

[ctx: @action]
en: Add Row
uk: Додати рядок

[ctx: @action]
en: Add Title
uk: Додати заголовок

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
uk: Налаштувати сторінку «%1»

[ctx: @action:button]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @action]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @action]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
uk: Налаштування %1

[ctx: @action]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action]
en: Load Preset…
uk: Завантажити шаблон…

[ctx: @action]
en: Get New Presets…
uk: Отримати нові шаблони…

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
uk: Зберегти параметри як набір

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
uk: Параметри збережено до набору %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
uk: Додати діаграму як віджет стільниці

[ctx: @action]
en: Get New Display Styles…
uk: Отримати нові стилі показу…

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
uk: Завантажено набір %1.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @option:check]
en: Show Title
uk: Показувати заголовок

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
uk: Стиль показу

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
uk: Мінімальний час між оновленнями:

en: No Limit
uk: Без обмежень

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
uk: 1 секунда

en: %1 seconds
uk: %1 секунд

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
uk: Без діаграми

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
uk: Завантажити шаблон

[ctx: @action:button]
en: Load
uk: Завантажити

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
uk: Замінити датчики, яких не вистачає

[ctx: @action]
en: Move
uk: Пересунути

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
uk: На цій сторінці не вистачає даних певних датчиків, отже дані буде показано неправильно.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
uk: Виправити…

en: A new version of this page was installed, but you made changes to this page. The changes have been copied to %1 (Old Version).
uk: Було встановлено нову версію цієї сторінки, але вами було внесено до неї зміни. Зміни було скопійовано до %1 (стара версія).

en: A new version of this page was installed, but you made changes to this page. Would you like to keep your changes or discard your changes and use the new version of the page?
uk: Було встановлено нову версію цієї сторінки, але вами було внесено до неї зміни. Хочете зберегти зміни чи відкинути їх і скористатися новою версією сторінки?

[ctx: @action:button]
en: Keep Changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes
uk: Відкинути зміни

[ctx: @action:button]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
uk: Нова сторінка

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
uk: Назва не може бути порожньою.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
uk: Піктограма:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
uk: Поля сторінки:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
uk: Немає

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
uk: Малий

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
uk: Великий

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
uk: Скористатися діями з:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
uk: Завантажити цю сторінку:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
uk: Якщо потрібно

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
uk: Під час запуску програми

en: New Title
uk: Новий заголовок

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
uk: Показати сторінку

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
uk: Сховати сторінку

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
uk: Не скидати сторінку

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
uk: Сторінку буде повернуто до її типового стану

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
uk: Повернути сторінку до типового стану

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
uk: Не вилучати цю сторінку

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
uk: Сторінку буде вилучено

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
uk: Вилучити цю сторінку

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
uk: Почати з:

en: Last Visited Page
uk: Останньої відвіданої сторінки

[ctx: @action]
en: Add Column
uk: Додати стовпчик

[ctx: @action]
en: Height
uk: Висота

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
uk: Збалансована

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
uk: Спробувати скористатися однаковою висотою для різних рядків.

[ctx: @action:inmenu]
en: Minimum
uk: Мінімум

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
uk: Використовувати мінімальну висоту, потрібну для належного показу вмісту.

[ctx: @action:inmenu]
en: Maximum
uk: Максимум

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
uk: Спробувати використати якомога більше розміру у висоту.

[ctx: @action:inmenu]
en: Half Page Height
uk: Половина висоти сторінки

[ctx: @info:tooltip]
en: Use half the height of the page.
uk: Використати половину висоти сторінки.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
uk: Налаштувати колонки

[ctx: @item:inlistbox]
en: Enabled Columns
uk: Увімкнені стовпчики

[ctx: @item:inlistbox]
en: Disabled Columns
uk: Вимкнені стовпчики

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
uk: Приховано

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
uk: Лише текст

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
uk: Лінійна діаграма

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
uk: Лише текст (масштабований до 100%)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
uk: Лінійна діаграма (масштабована до 100%)

[ctx: @info]
en: No columns matched the search
uk: Немає відповідних критерію пошуку стовпчиків

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
uk: Більше не питати

[ctx: @title:window]
en: Set Priority
uk: Встановити пріоритет

[ctx: @title:group]
en: CPU Scheduler
uk: Диспетчер ЦП

[ctx: @option:radio for process scheduler mode]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: The standard time-sharing scheduler for processes without special requirements.
uk: Стандартний диспетчер розподілу часу між процесами без особливих вимог.

[ctx: @option:radio for process scheduler mode]
en: Batch
uk: Пакет

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process is mildly disfavored in scheduling decisions, for CPU-intensive non-interactive processes.
uk: Для процесів, що значно навантажують ЦП. Пріоритет такого процесу поступово зменшується під час прийняття диспетчером рішень.

[ctx: @option:radio for process scheduler mode]
en: Round robin
uk: Циклічний

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process will run whenever runnable, with timeslicing.
uk: Процес буде виконуватися за першої ж нагоди із нарізанням часу.

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process will run whenever runnable, with no timeslicing.
uk: Процес буде виконуватися за першої ж нагоди без нарізання часу.

[ctx: @title:group]
en: I/O Scheduler
uk: Диспетчер вводу-виводу

[ctx: @option:radio for I/O scheduler mode]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process' priority is based on the CPU priority.
uk: Пріоритети процесів визначають на основі пріоритетів ЦП.

[ctx: @option:radio for I/O scheduler mode]
en: Idle
uk: Бездіяльність

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process can only use the hard disk when no other process has used it very recently.
uk: Процес може використовувати жорсткий диск, лише якщо його нещодавно не використовував інший процес.

[ctx: @option:radio for I/O scheduler mode]
en: Best Effort
uk: Найкраще зусилля

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process is given higher priority to access the hard disk than normal.
uk: Процес отримує вищий пріоритет доступу до жорсткого диска, ніж Звичайний.

[ctx: @option:radio for I/O scheduler mode]
en: Real Time
uk: Реальний час

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Process gets immediate access to the hard disk whenever needed, regardless of what else is going on.
uk: Процес отримує негайний доступ до жорсткого диска, за першої ж потреби, незалежно від того, що відбувається з іншими процесами.

[ctx: Lower process priority]
en: Low priority
uk: Низький пріоритет

[ctx: Higher process priority]
en: High priority
uk: Високий пріоритет

[ctx: Lower I/O priority]
en: Low priority
uk: Низький пріоритет

[ctx: Higher I/O priority]
en: High priority
uk: Високий пріоритет

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
uk: Вбити вікно…

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
uk: Запустити %1
