plasma-thunderbolt - en to az translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
az: Yeni Thunderbolt cihazı aşkar edildi

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
az: İcazəsiz <b>%1</b>Thunderbolt cihazı aşkar edildi. Buna icazə vermək istəyirsiniz?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
az[0]: %1 icazəsiz Thunderbolt cihazə aşkar edildi. Buna icazə vermək istəyirsiniz?
az[1]: %1 icazəsiz Thunderbolt cihazə aşkar edildi. Bunlara icazə vermək istəyirsiniz?

en: Authorize Now
az: İndi icazə vermək

en: Authorize Permanently
az: Daimi icazə vermək

en: Thunderbolt Device Authorization Error
az: Thunderbolt cihazına icazə verilməsində xəta

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
az: <b>%1</b> Thunderbolt cihazına icazə verilmədi: %2
