plasma-thunderbolt - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Vendor:
az: İstehsalçı:

en: Status:
az: Vəziyyət:

en: Authorized at:
az: Müəllif:

en: Connected at:
az: Qoşulma yeri:

en: Enrolled at:
az: Qeyd tarixi:

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: Trusted:
az: Etibarlı:

en: Authorize
az: İcazə vermək

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
az: <b>%1</b> cihazı qeydiyyata alınmadı: %2

en: Trust this Device
az: Bu cihaz etibarlıdır

en: Revoke Trust
az: Etibarlılığı ləğv etmək

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
az: Cihazın etibarlılığının dəyişdirilməsi xətası: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
az: Ip ucu: etibarlı cihaz növbəti dəfə kompüterə qoşulduqda avtomatik olaraq təsdiqlənəcəkdir.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
az: İp ucu: Etibarsız bir cihaz kompüterə hər dəfə qoşulduqda əl ilə təsdiqlənməlidir.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
az: Thunderbolt dəstəklənməsi BİOS-da sönsürülüb

en: No Thunderbolt devices connected
az: Qoşulmuş Thunderbolt cihazları yoxdur

en: Disconnected
az: Ayrılmış

en: Connecting
az: Qoşulur

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Authorization Error
az: Avtorizasiya xətası

en: Authorizing
az: İcazə verilir

en: Reduced Functionality
az: Azaldılmış funksionallıq

en: Connected & Authorized
az: Qoşulmuş və İcazə verilmiş

en: Trusted
az: Etibarlıdır
