plasma-thunderbolt - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
bg: Управление на Thunderbolt устройства

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
bg: Модул за системни настройки за управление на Thunderbolt устройства.

en: Enable Thunderbolt devices
bg: Активиране на Thunderbolt устройства

en: No Thunderbolt devices connected
bg: Няма свързани устройства Thunderbolt

en: Vendor:
bg: Доставчик:

en: Status:
bg: Състояние:

en: Authorized at:
bg: Разрешено на:

en: Connected at:
bg: Свързан на:

en: Enrolled at:
bg: Записан на:

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Trusted:
bg: Доверен:

en: Authorizing...
bg: Упълномощаване...

en: Authorize
bg: Упълномощаване

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
bg: Неуспешно записване на устройство <b>%1 </b>:%2

en: Trust this Device
bg: Доверяване на това устройство

en: Revoke Trust
bg: Отмяна на доверието

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
bg: Грешка при промяна на доверието на устройството: <b>%1 </b>:%2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
bg: Съвет: довереното устройство ще бъде автоматично упълномощено следващия път, когато е свързано към компютъра.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
bg: Съвет: Надеждното устройство трябва да бъде упълномощено ръчно всеки път, когато е свързано към компютъра.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
bg: Този модул ви позволява да управлявате Thunderbolt устройства, свързани към вашия компютър.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
bg: Поддръжката на Thunderbolt е забранена в BIOS

en: Thunderbolt subsystem is not available
bg: Подсистемата Thunderbolt не е налична

en: Disconnected
bg: Прекъснат

en: Connecting
bg: Свързване

en: Connected
bg: Свързано

en: Authorization Error
bg: Грешка при упълномощаването

en: Authorizing
bg: Упълномощаване

en: Reduced Functionality
bg: Намалена функционалност

en: Connected & Authorized
bg: Свързан и оторизиран

en: Trusted
bg: Доверен
