plasma-thunderbolt - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
bg: Открито е ново Thunderbolt устройство

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
bg: Неупълномощено Thunderbolt устройство <b>%1</b> е открито. Искате ли да го упълномощите?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
bg[0]: %1 неупълномощено Thunderbolt устройство е открито. Искате ли да го упълномощите?
bg[1]: %1 неупълномощени Thunderbolt устройства са открити. Искате ли да ги упълномощите?

en: Authorize Now
bg: Упълномощаване за сега

en: Authorize Permanently
bg: Упълномощаване за постоянно

en: Thunderbolt Device Authorization Error
bg: Грешка при упълномощаване на Thunderbolt устройство

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
bg: Неуспешно упълномощаване на устройство <b>%1</b>: %2
