plasma-thunderbolt - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
ca@valencia: S'ha detectat un dispositiu Thunderbolt nou

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
ca@valencia: S'ha detectat el dispositiu Thunderbolt <b>%1</b> no autoritzat. El voleu autoritzar?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
ca@valencia[0]: S'ha detectat %1 dispositiu Thunderbolt no autoritzat. El voleu autoritzar?
ca@valencia[1]: S'han detectat %1 dispositius Thunderbolt no autoritzats. Els voleu autoritzar?

en: Authorize Now
ca@valencia: Autoritza ara

en: Authorize Permanently
ca@valencia: Autoritza permanentment

en: Thunderbolt Device Authorization Error
ca@valencia: S'ha produït un error d'autorització del dispositiu Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
ca@valencia: No s'ha pogut autoritzar el dispositiu Thunderbolt <b>%1</b>: %2
