plasma-thunderbolt - en to ca@valencia translation catalogue (30 entries)

en: Vendor:
ca@valencia: Fabricant:

en: Status:
ca@valencia: Estat:

en: Authorized at:
ca@valencia: Autoritzat a:

en: Connected at:
ca@valencia: Connectat a:

en: Enrolled at:
ca@valencia: Inscrit a:

en: Yes
ca@valencia: Sí

en: Trusted:
ca@valencia: De confiança:

en: Authorizing…
ca@valencia: Autorització…

en: Authorize
ca@valencia: Autoritza

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
ca@valencia: No s'ha pogut inscriure el dispositiu <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
ca@valencia: Confia en este dispositiu

en: Revoke Trust
ca@valencia: Revoca la confiança

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
ca@valencia: S'ha produït un error en canviar la confiança del dispositiu: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
ca@valencia: Suggeriment: el dispositiu de confiança s'autoritzarà automàticament la pròxima vegada que es connecte amb l'ordinador.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
ca@valencia: Suggeriment: el dispositiu sense confiança necessitarà que s'autoritze manualment cada vegada que es connecte amb l'ordinador.

en: Enabled
ca@valencia: Activat

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
ca@valencia: El funcionament de Thunderbolt està desactivat a la BIOS

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
ca@valencia: Seguiu la guia del fabricant del sistema per a activar el suport de Thunderbolt

en: No Thunderbolt devices connected
ca@valencia: No hi ha connectat cap dispositiu Thunderbolt

en: Plug in a Thunderbolt device
ca@valencia: Connecta un dispositiu Thunderbolt

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
ca@valencia: El subsistema Thunderbolt està desactivat o no està disponible

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
ca@valencia: Si el dispositiu admet Thunderbolt, proveu de connectar un dispositiu Thunderbolt

en: Disconnected
ca@valencia: Desconnectat

en: Connecting
ca@valencia: S'està connectant

en: Connected
ca@valencia: Connectat

en: Authorization Error
ca@valencia: S'ha produït un error d'autorització

en: Authorizing
ca@valencia: Autorització

en: Reduced Functionality
ca@valencia: Funcionalitat reduïda

en: Connected & Authorized
ca@valencia: Connectat i autoritzat

en: Trusted
ca@valencia: De confiança
