plasma-thunderbolt - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
cs: Zjištěno nové zařízení Thunderbolt

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
cs: Bylo zjištěno neoprávněné zařízení Thunderbolt <b>%1</b>. Chcete mu udělit oprávnění?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
cs[0]: Bylo zjištěno %1 neoprávněné zařízení Thunderbolt. Chcete mu udělit oprávnění?
cs[1]: Byla zjištěna %1 neoprávněná zařízení Thunderbolt. Chcete jim udělit oprávnění?
cs[2]: Bylo zjištěno %1 neoprávněných zařízení Thunderbolt. Chcete jim udělit oprávnění?

en: Authorize Now
cs: Udělit oprávnění nyní

en: Authorize Permanently
cs: Udělit oprávnění trvale

en: Thunderbolt Device Authorization Error
cs: Chyba udělení oprávnění zařízení Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
cs: Selhalo udělení oprávnění zařízení Thunderbolt <b>%1</b>: %2
