plasma-thunderbolt - en to da translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
da: Ny Thunderbolt-enhed detekteret

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
da: Den ikke-godkendte Thunderbolt-enhed <b>%1</b> blev detekteret. Vil du godkende den?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
da[0]: %1 ikke-godkendt Thunderbolt-enhed blev detekteret. Vil du godkende den?
da[1]: %1 ikke-godkendte Thunderbolt-enheder blev detekteret. Vil du godkende dem?

en: Authorize Now
da: Godkend nu

en: Authorize Permanently
da: Godkend permanent

en: Thunderbolt Device Authorization Error
da: Fejl under godkendelse af Thunderbolt-enhed

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
da: Kunne ikke godkende Thunderbolt-enheden <b>%1</b>: %2
