plasma-thunderbolt - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Vendor:
eo: Vendisto:

en: Status:
eo: Statuso:

en: Authorized at:
eo: Rajtigita ĉe:

en: Connected at:
eo: Konektita ĉe:

en: Enrolled at:
eo: Enskribiĝis ĉe:

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Trusted:
eo: Fidindaj:

en: Authorizing…
eo: Rajtigante…

en: Authorize
eo: Permesi

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
eo: Malsukcesis enskribi aparaton <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
eo: Fidi ĉi tiun Aparaton

en: Revoke Trust
eo: Revoki Fidon

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
eo: Eraro ŝanĝante la fidon pri aparato: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
eo: Konsilo: fidinda aparato estos aŭtomate rajtigita la venontan fojon kiam ĝi estas konektita al la komputilo.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
eo: Konsilo: nefidinda aparato devas esti permane rajtigita ĉiufoje kiam ĝi estas konektita al la komputilo.

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
eo: Thunderbolt-subteno estis malŝaltita en BIOS

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
eo: Sekvu la gvidilon de via sistemfabrikisto por ebligi subtenon de Thunderbolt

en: No Thunderbolt devices connected
eo: Neniuj Thunderbolt-aparatoj konektitaj

en: Plug in a Thunderbolt device
eo: Enŝtopi Thunderbolt-aparaton

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
eo: Thunderbolt-subsistemo malŝaltita aŭ nedisponebla

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
eo: Se la aparato subtenas Thunderbolt, provu enŝtopi Thunderbolt-aparaton

en: Disconnected
eo: Malkonektita

en: Connecting
eo: Konektante

en: Connected
eo: Konektis

en: Authorization Error
eo: Eraro pri Rajtigo

en: Authorizing
eo: Rajtigante

en: Reduced Functionality
eo: Reduktita Funkcio

en: Connected & Authorized
eo: Konektita kaj Rajtigita

en: Trusted
eo: Fidinda
