plasma-thunderbolt - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
et: Thunderbolti seadme haldamine

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
et: Süsteemi seadistuse moodul Thunderbolti seadmete haldamiseks.

en: Enable Thunderbolt devices
et: Thunderbolti seadmete lubamine

en: No Thunderbolt devices connected
et: Thunderbolti seadmeid pole ühendatud

en: Vendor:
et: Tootja:

en: Status:
et: Olek:

en: Authorized at:
et: Autoriseeritud:

en: Connected at:
et: Ühendatud:

en: Enrolled at:
et: Tarvitusele võetud:

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Trusted:
et: Usaldus:

en: Authorizing...
et: Autoriseerimine ...

en: Authorize
et: Autoriseerimine

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
et: Seadme <b>%1</b> tarvitusele võtmine nurjus: %2

en: Trust this Device
et: Usalda seda seadet

en: Revoke Trust
et: Tühista usaldus

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
et: Tõrge seadme usaldusväärsuse muutmisel: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
et: Vihje: usaldatud seade on järgmisel arvutiga ühendamise korral automaatselt autoriseeritud.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
et: Vihje: ebausaldusväärset seadet tuleb iga kord käsitsi autoriseerida, kui see arvuti külge ühendatakse.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
et: See moodul võimaldab hallata arvutiga ühendatud Thunderbolti seadmeid.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
et: BIOS-es on Thunderbolti toetus välja lülitatud

en: Thunderbolt subsystem is not available
et: Thunderbolti alamsüsteemi ei leitud

en: Disconnected
et: Lahutatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Connected
et: Ühendatud

en: Authorization Error
et: Tõrge autoriseerimisel

en: Authorizing
et: Autoriseerimine

en: Reduced Functionality
et: Piiratud funktsionaalsus

en: Connected & Authorized
et: Ühendatud ja autoriseeritud

en: Trusted
et: Usaldusväärne
