plasma-thunderbolt - en to et translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
et: Tuvastati uus Thunderbolti seade

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
et: Tuvastati autoriseerimata Thunderbolti seade <b>%1</b>. Kas autoriseerida see?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
et[0]: Tuvastati %1 autoriseerimata Thunderbolti seda. Kas autoriseerida see?
et[1]: Tuvastati %1 autoriseerimata Thunderbolti seadet. Kas autoriseerida need?

en: Authorize Now
et: Autoriseeri kohe

en: Authorize Permanently
et: Autoriseeri püsivalt

en: Thunderbolt Device Authorization Error
et: Thunderbolti seadme autoriseerimise tõrge

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
et: Thunderbolti seadme <b>%1</b> autoriseerimine nurjus: %2
