plasma-thunderbolt - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Vendor:
eu: Hornitzailea:

en: Status:
eu: Egoera:

en: Authorized at:
eu: Baimenduta hemen:

en: Connected at:
eu: Konektatuta hemen:

en: Enrolled at:
eu: Erroldatua hemen:

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Trusted:
eu: Konfiantzazkoa:

en: Authorizing…
eu: Baimen-ematen…

en: Authorize
eu: Baimena eman

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
eu: <b>%1</b> gailua erroldatzea huts egin du: %2

en: Trust this Device
eu: Konfiantza izan gailu honengan

en: Revoke Trust
eu: Indargabetu konfiantza

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
eu: Errorea gailuaren gaineko konfiantza aldatzean: <b>%1</b>:%2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
eu: Argibidea: konfiantza duen gailuari automatikoki baimen-emango zaio ordenagailura konektatzen den hurrengo aldian.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
eu: Argibidea: konfiantzarik ez duen gailu bati eskuz baimen-eman behar zaio ordenagailura konektatzen den bakoitzean.

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
eu: Thunderbolt euskarria ezgaitu da BIOSean

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
eu: Jarraitu zure sistemaren fabrikatzailearen gidaliburua «Thunderbolt»en euskarria gaitzeko

en: No Thunderbolt devices connected
eu: Ez dago konektatuta Thunderbolt gailurik

en: Plug in a Thunderbolt device
eu: Entxufatu Thunderbolt gailu bat

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
eu: Thunderbolt azpi-sistema ezgaituta dago edo ez dago erabilgarri

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
eu: Gailuak Thunderbolt onartzen badu, saiatu Thunderbolt gailu bat entxufatzen

en: Disconnected
eu: Deskonektatuta

en: Connecting
eu: Konektatzen

en: Connected
eu: Konektatuta

en: Authorization Error
eu: Baimen-emate errorea

en: Authorizing
eu: Baimen-ematen

en: Reduced Functionality
eu: Funtzionaltasun murriztua

en: Connected & Authorized
eu: Konektatuta eta baimenduta

en: Trusted
eu: Konfiantzazkoa
