plasma-thunderbolt - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
eu: Thunderbolt gailu berria hauteman da

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
eu: Baimendu gabeko <b>%1</b> Thunderbolt gailua hauteman da. Baimen-eman nahi diozu?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
eu[0]: Baimendu gabeko Thunderbolt gailu %1 hauteman da. Baimen-eman nahi diozu?
eu[1]: Baimendu gabeko %1 Thunderbolt gailu hauteman dira. Baimen-eman nahi diezu?

en: Authorize Now
eu: Baimen-eman orain

en: Authorize Permanently
eu: Baimen-eman betirako

en: Thunderbolt Device Authorization Error
eu: Thunderbolt gailuei baimen-emate errorea

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
eu: <b>%1</b> Thunderbolt gailuari baimen-ematea huts egin du: %2
