plasma-thunderbolt - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
gl: Xestión de dispositivos de Thunderbolt

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
gl: Módulo de configuración do sistema para xestionar dispositivos de Thunderbolt.

en: Enable Thunderbolt devices
gl: Activar dispositivos de Thunderbolt

en: No Thunderbolt devices connected
gl: Non hai dispositivos de Thunderbolt conectados

en: Vendor:
gl: Fabricante:

en: Status:
gl: Estado:

en: Authorized at:
gl: Autorizado o:

en: Connected at:
gl: Conectado o:

en: Enrolled at:
gl: Inscrito o:

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Trusted:
gl: Validado:

en: Authorizing...
gl: Autorizando…

en: Authorize
gl: Autorizar

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
gl: Non foi posíbel inscribir o dispositivo <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
gl: Validar este dispositivo

en: Revoke Trust
gl: Revogar a validación

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
gl: Erro ao cambiar a validación do dispositivo: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
gl: Consello: os dispositivos validados autorizaranse automaticamente a próxima vez que se conecten ao computador.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
gl: Consello: un dispositivo non validado hai que autorizalo manualmente cada vez que se conecta ao computador.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
gl: Este módulo permítelle xestionar os dispositivos de Thunderbolt conectados ao computador.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
gl: A compatibilidade con Thunderbolt está desactivada na BIOS

en: Thunderbolt subsystem is not available
gl: O subsistema de Thunderbolt non está dispoñíbel

en: Disconnected
gl: Desconectado

en: Connecting
gl: Conectando

en: Connected
gl: Conectado

en: Authorization Error
gl: Erro de autorización

en: Authorizing
gl: Autorizando

en: Reduced Functionality
gl: Funcionalidade reducida

en: Connected & Authorized
gl: Conectado e autorizado

en: Trusted
gl: Validado
