plasma-thunderbolt - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
gl: Detectouse un novo dispositivo de Thunderbolt

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
gl: Detectouse un dispositivo non autorizado de Thunderbolt: <b>%1</b>. Quere autorizalo?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
gl[0]: Detectouse %1 dispositivo non autorizado de Thunderbolt. Quere autorizalo?
gl[1]: Detectáronse %1 dispositivos non autorizados de Thunderbolt. Quere autorizalos?

en: Authorize Now
gl: Autorizar esta vez

en: Authorize Permanently
gl: Autorizar permanentemente

en: Thunderbolt Device Authorization Error
gl: Erro de autorización de dispositivo de Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
gl: Non foi posíbel autorizar o dispositivo de Thunderbolt <b>%1</b>: %2
