plasma-thunderbolt - en to he translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
he: התגלה התקן Thunderbolt חדש

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
he: התגלה התקן Thunderbolt חדש <b>%1</b>. לאמת אותו?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
he[0]: התגלה התקן Thunderbolt לא מאומת. לאמת אותו?
he[1]: התגלו שני התקני Thunderbolt לא מאומתים. לאמת אותם?
he[2]: התגלו %1 התקני Thunderbolt לא מאומתים. לאמת אותם?
he[3]: התגלו %1 התקני Thunderbolt לא מאומתים. לאמת אותם?

en: Authorize Now
he: לאמת כעת

en: Authorize Permanently
he: לאמת לצמיתות

en: Thunderbolt Device Authorization Error
he: שגיאת אימות התקן Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
he: אימות התקן ה־Thunderbolt‏ <b>%1</b> נכשל: %2
