plasma-thunderbolt - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
hu: Thunderbolt eszközök kezelése

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
hu: Rendszerbeállítások modul Thunderbolt eszközök kezeléséhez.

en: Enable Thunderbolt devices
hu: Thunderbolt eszközök engedélyezése

en: No Thunderbolt devices connected
hu: Nincs csatlakoztatva Thunderbolt eszköz

en: Vendor:
hu: Gyártó:

en: Status:
hu: Állapot:

en: Authorized at:
hu: Engedélyezve:

en: Connected at:
hu: Csatlakoztatva:

en: Enrolled at:
hu: Regisztrálva:

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Trusted:
hu: Megbízható:

en: Authorizing...
hu: Engedélyezés…

en: Authorize
hu: Engedélyez

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
hu: Nem sikerült regisztrálni a(z) <b>%1</b> eszközt: %2

en: Trust this Device
hu: Az eszköz megbízható

en: Revoke Trust
hu: Megbízhatóság visszavonása

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
hu: Hiba az eszköz megbízhatóságának módosításakor: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
hu: Tipp: a megbízható eszközök automatikusan engedélyezve lesznek, amikor legközelebb csatlakoztatja azokat.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
hu: Tipp: a nem megbízható eszközöket kézzel kell engedélyeznie minden egyes alkalommal, amikor a számítógéphez csatlakoztatja azokat.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
hu: Ebben a modulban kezelheti a számítógéphez csatlakoztatott Thunderbolt eszközöket.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
hu: A Thunderbolt támogatást kikapcsolták a BIOS-ban

en: Thunderbolt subsystem is not available
hu: A Thunderbolt alrendszer nem érhető el

en: Disconnected
hu: Leválasztva

en: Connecting
hu: Csatlakozás

en: Connected
hu: Csatlakoztatva

en: Authorization Error
hu: Engedélyezési hiba

en: Authorizing
hu: Engedélyezés

en: Reduced Functionality
hu: Csökkentett működés

en: Connected & Authorized
hu: Csatlakozatva és engedélyezve

en: Trusted
hu: Megbízható
