plasma-thunderbolt - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
hu: Új Thunderbolt eszköz észlelve

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
hu: A(z) <b>%1</b> nem engedélyezett Thunderbolt eszköz észlelve. Szeretné engedélyezni.

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
hu[0]: A(z) %1 Thunderbolt eszköz észlelve. Szeretné engedélyezni?
hu[1]: %1 Thunderbolt észlelve. Szeretné engedélyezni ezeket?

en: Authorize Now
hu: Engedélyezés most

en: Authorize Permanently
hu: Végleges engedélyezés

en: Thunderbolt Device Authorization Error
hu: Thunderbolt eszköz-engedélyezési hiba

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
hu: Nem sikerült engedélyezni a(z) <b>%1</b> Thunderbolt eszközt: %2
