plasma-thunderbolt - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
ia: Nove dispositivo Thunderbolt relevate

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
ia: Dispositivo Thunderbolt non autorisate <b>%1</b> esseva relevate. Tu vole autorisar lo?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
ia[0]: %1 dispositivo Thunderbolt non autorisate  esseva relevate. Tu vole autorisar lo?
ia[1]: %1 dispositivos Thunderbolt non authorisate  esseva relevate. Tu vole authorisar los?

en: Authorize Now
ia: Authoriza nunc

en: Authorize Permanently
ia: Authoriza Permanentemente

en: Thunderbolt Device Authorization Error
ia: Error de autorisation de dispositivo Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
ia: Falleva a autorisar dispositivo Thunderbolt <b>%1</b>:%2
