plasma-thunderbolt - en to ia translation catalogue (31 entries)

en: Vendor:
ia: Venditor:

en: Status:
ia: Stato:

en: Authorized at:
ia: Autorisate a:

en: Connected at:
ia: Connectite a:

en: Enrolled at:
ia: Inrolate a:

en: Yes
ia: Si

en: Trusted:
ia: Es credibile:

en: Authorizing…
ia: Autorisante…

en: Authorize
ia: Authoriza

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
ia: Falleva a inrolar dispositivo <b>%1</b>:%2

en: Trust this Device
ia: Fide te de iste dispositivo

en: Revoke Trust
ia: Revoca fide

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
ia: Error durante que il cambiava le fide de dispositivo: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
ia: Insinuation: dispositivo con fide essera automaticamente autorisate le proxime vice que ilo essera connectite al computator.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
ia: Insinuation: un dispositivo non fidate necessita de esser manualmente autorisate  cata vice que illo es connectite al computator.

[ctx: @option:check Enable Thunderbolt subsystem]
en: Enable
ia: Habilita

[ctx: @option:check]
en: Enable Thunderbolt subsystem
ia: Habilita subsystemas de Thunderbolt

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
ia: Supporto de Thunderbolt ha esste deactivate in BIOS

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
ia: Seque tu guida de constructor de systema per habilitar supporto de Thunderbolt

en: No Thunderbolt devices connected
ia: Necun dispositivos Thunderbold connectite

en: Plug in a Thunderbolt device
ia: Insere un dispositivo Thunderbolt

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
ia: Subsystema de Thunderbolt es dishabilitate o non  disponibile

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
ia: Si le dispositivo supporta Thunderbolt, essaya inserer un dispositivo Thunderbolt

en: Disconnected
ia: Disconnectite

en: Connecting
ia: Il es connectente

en: Connected
ia: Connectite

en: Authorization Error
ia: Error de autorisation

en: Authorizing
ia: Autorisante

en: Reduced Functionality
ia: Functionalitate reducite

en: Connected & Authorized
ia: Autorisate

en: Trusted
ia: Es credibile
