plasma-thunderbolt - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
ka: ნაპოვნია ახალი Thunderbolt მოწყობილობა

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
ka: ნაპოვნია არაავტორიზებული Thunderbolt მოწყობილობა: <b>%1</b>. გნებავთ მისი ავტორიზაცია?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
ka[0]: ნაპოვნია %1 არაავტორიზებული Thunderbolt მოწყობილობა. გნებავთ მათი ავტორიზაცია?
ka[1]: ნაპოვნია %1 არაავტორიზებული Thunderbolt მოწყობილობა. გნებავთ მათი ავტორიზაცია?

en: Authorize Now
ka: ავტორიზაცია ახლა

en: Authorize Permanently
ka: ავტორიზაცია სამუადმოდ

en: Thunderbolt Device Authorization Error
ka: Thunderbolt მოწყობილობის ავტორიზაცის შეცდომა

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
ka: შეცდომა Thunderbolt მოწყობილობის ავტორიზაციისას <b>%1</b>: %2
