plasma-thunderbolt - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Vendor:
ka: მომწოდებელი:

en: Status:
ka: მდგომარეობა:

en: Authorized at:
ka: ავტორიზებული:

en: Connected at:
ka: დაკავშირებულია მისამართზე:

en: Enrolled at:
ka: მიერთებულია:

en: Yes
ka: კი

en: No
ka: არა

en: Trusted:
ka: სანდო:

en: Authorizing…
ka: ავტორიზაცია…

en: Authorize
ka: ავტორიზაცია

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
ka: მოწყობილობის მიბმა <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
ka: მოწყობილობის ნდობა

en: Revoke Trust
ka: ნდობის გაუქმება

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
ka: მოწყობილობის ნდობის შეცვლის შეცდომა: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
ka: მინიშნება: სანდო მოწყობილობა ავტომატურად იქნება ავტორიზებული მის შემდეგ შეერთებაზე.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
ka: მინიშნება: არასანდო მოწყობილობის ავტორიზაცია ყოველ ჯერზე, როცა მას კომპიუტერზე მიაერთებთ, აუცილებელია.

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
ka: თანდერბოლტის მხარდაჭერა BIOS-შია გამორთული

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
ka: მიჰყევით თქვენი სისტემის მწარმოებლის ნაბიჯებს, რომ თანდერბოლტის მხარდაჭერა ჩართოთ

en: No Thunderbolt devices connected
ka: დაკავშირებული თანდერბოლტის მოწყობილობების გარეშე

en: Plug in a Thunderbolt device
ka: მიაერთეთ თანდერბოლტის მოწყობილობა

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
ka: თანდერბოლტის ქვესისტემა ხელმიუწვდომელი ან გათიშულია

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
ka: თუ მოწყობილობას თანდერბოლტის მხარდაჭერა გააჩნია, სცადეთ, თანდერბოლტის მოწყობილობა მიაერთოთ

en: Disconnected
ka: გათიშულია

en: Connecting
ka: დაკავშირება

en: Connected
ka: დაკავშირებულია

en: Authorization Error
ka: ავტორიზაციის შეცდომა

en: Authorizing
ka: ავტრიზაცია

en: Reduced Functionality
ka: შეზღუდული ფუნქციონალი

en: Connected & Authorized
ka: მიერთებული და ავტორიზებული

en: Trusted
ka: სანდო
