plasma-thunderbolt - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
lt: Thunderbolt įrenginių tvarkymas

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
lt: Sistemos nuostatų modulis, skirtas Thunderbolt įrenginių tvarkymui.

en: Enable Thunderbolt devices
lt: Įjungti Thunderbolt įrenginius

en: No Thunderbolt devices connected
lt: Nėra jokių prijungtų Thunderbolt įrenginių

en: Vendor:
lt: Tiekėjas:

en: Status:
lt: Būsena:

en: Authorized at:
lt: Įgaliotas ties:

en: Connected at:
lt: Prijungtas ties:

en: Enrolled at:
lt: Įrašytas ties:

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Trusted:
lt: Patikimas:

en: Authorizing...
lt: Suteikiamos prieigos teisės...

en: Authorize
lt: Įgalioti

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
lt: Nepavyko įrašyti įrenginio <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
lt: Pasitikėti šiuo įrenginiu

en: Revoke Trust
lt: Panaikinti pasitikėjimą

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
lt: Klaida keičiant pasitikėjimą įrenginiu: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
lt: Patarimas: patikimas įrenginys, kitą kartą jį prijungus prie kompiuterio, bus automatiškai įgaliotas ir jam bus suteiktos prieigos teisės.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
lt: Patarimas: nepatikimas įrenginys, kiekvieną kartą jį prijungus prie kompiuterio, turi būti įgaliotas rankiniu būdu.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
lt: Šis modulis leidžia jums tvarkyti prie jūsų kompiuterio prijungtus Thunderbolt įrenginius.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
lt: Thunderbolt palaikymas išjungtas BIOS sistemoje

en: Thunderbolt subsystem is not available
lt: Thunderbolt posistemis neprieinamas

en: Disconnected
lt: Atjungtas

en: Connecting
lt: Prijungiamas

en: Connected
lt: Prijungtas

en: Authorization Error
lt: Prieigos teisių suteikimo klaida

en: Authorizing
lt: Suteikiamos prieigos teisės

en: Reduced Functionality
lt: Sumažintas funkcionalumas

en: Connected & Authorized
lt: Prijungtas ir įgaliotas

en: Trusted
lt: Patikimas
