plasma-thunderbolt - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
lt: Aptiktas naujas Thunderbolt įrenginys

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
lt: Buvo aptiktas neįgaliotas Thunderbolt įrenginys <b>%1</b>. Ar norite jį įgalioti ir suteikti jam prieigos teises?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
lt[0]: Buvo aptiktas %1 neįgaliotas Thunderbolt įrenginys. Ar norite jį įgalioti ir suteikti jam prieigos teises?
lt[1]: Buvo aptikti %1 neįgalioti Thunderbolt įrenginiai. Ar norite juos įgalioti ir suteikti jiems prieigos teises?
lt[2]: Buvo aptikta %1 neįgaliotų Thunderbolt įrenginių. Ar norite juos įgalioti ir suteikti jiems prieigos teises?
lt[3]: Buvo aptiktas %1 neįgaliotas Thunderbolt įrenginys. Ar norite jį įgalioti ir suteikti jam prieigos teises?

en: Authorize Now
lt: Įgalioti dabar

en: Authorize Permanently
lt: Įgalioti visam laikui

en: Thunderbolt Device Authorization Error
lt: Thunderbolt įrenginio įgaliojimo klaida

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
lt: Nepavyko įgalioti Thunderbolt įrenginio <b>%1</b>: %2
