plasma-thunderbolt - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
lv: Atklāta jauna „Thunderbolt“ ierīce

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
lv: Atklāta neautorizēta „Thunderbolt“ ierīce <b>%1</b>. Vai vēlaties to autorizēt?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
lv[0]: Atklāta %1 neautorizēta „Thunderbolt“ ierīce. Vai vēlaties to autorizēt?
lv[1]: Atklātas %1 neautorizētas „Thunderbolt“ ierīces. Vai vēlaties tās autorizēt?
lv[2]: Atklātas %1 neautorizētas „Thunderbolt“ ierīces. Vai vēlaties tās autorizēt?

en: Authorize Now
lv: Autorizēt tagad

en: Authorize Permanently
lv: Autorizēt un vairs nejautāt

en: Thunderbolt Device Authorization Error
lv: „Thunderbolt“ ierīces autorizācijas kļūda

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
lv: Neizdevās autorizēt „Thunderbolt“ ierīci <b>%1</b>: %2
