plasma-thunderbolt - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Vendor:
lv: Ražotājs:

en: Status:
lv: Statuss:

en: Authorized at:
lv: Autorizēta pie:

en: Connected at:
lv: Pievienota pie:

en: Enrolled at:
lv: Reģistrēta pie:

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Trusted:
lv: Uzticama:

en: Authorizing…
lv: Autorizē…

en: Authorize
lv: Autorizēt

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
lv: Neizdevās reģistrēt ierīci <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
lv: Uzticēties šai ierīcei

en: Revoke Trust
lv: Atsaukt uzticēšanos

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
lv: Kļūda, mainot ierīces uzticamību: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
lv: Padoms: uzticamu ierīci sistēma automātiski autorizēs pēc tās nākamās pievienošanas datoram.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
lv: Padoms: neuzticamu ierīci vajadzēs manuāli autorizēt katru reizi, kad to pievienosiet datoram.

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
lv: „Thunderbolt“ atbalsts ir izslēgts BIOS līmenī

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
lv: Lai ieslēgtu „Thunderbolt“ atbalstu, sekojiet ražotāja instrukcijām

en: No Thunderbolt devices connected
lv: Nav pievienotu „Thunderbolt“ ierīču

en: Plug in a Thunderbolt device
lv: Pievienojiet „Thunderbolt“ ierīci

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
lv: „Thunderbolt“ apakšsistēma nav ieslēgta vai nav pieejama

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
lv: Ja ierīce atbalsta „Thunderbolt“, mēģiniet pievienot „Thunderbolt“ ierīci

en: Disconnected
lv: Atvienota

en: Connecting
lv: Savienojas

en: Connected
lv: Savienota

en: Authorization Error
lv: Autorizācijas kļūda

en: Authorizing
lv: Autorizē

en: Reduced Functionality
lv: Samazināta funkcionalitāte

en: Connected & Authorized
lv: Savienota un autorizēta

en: Trusted
lv: Uzticama
