plasma-thunderbolt - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
nl: Beheer van Thunderbolt apparaten

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
nl: Module van Systeeminstellingen voor beheer van Thunderbolt apparaten.

en: Enable Thunderbolt devices
nl: Thunderbolt apparaten inschakelen

en: No Thunderbolt devices connected
nl: Geen Thunderbolt apparaten verbonden

en: Vendor:
nl: Fabrikant:

en: UID:
nl: Gebruikers-id:

en: Authorized at:
nl: Geautoriseerd op:

en: Connected at:
nl: Verbonden op:

en: Enrolled at:
nl: ingepast op:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Trusted:
nl: Vertrouwd:

en: Authorizing...
nl: Wordt geautoriseerd...

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
nl: Inpassen van apparaat <b>%1</b> is mislukt: %2

en: Trust this Device
nl: Dit apparaat vertrouwen

en: Revoke Trust
nl: Vertrouwen intrekken

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
nl: Fout bij het wijzigen van vertrouwen in apparaat: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
nl: Tip: vertrouwd apparaat zal automatisch geautoriseerd worden bij de volgende keer dat het verbonden wordt met de computer.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
nl: Tip: een niet vertrouwd apparaat moet handmatig worden geautoriseerd elke keer dat het verbonden wordt met de computer.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
nl: Deze module stelt u in staat om Thunderbolt apparaten verbonden met uw computer te beheren.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
nl: Ondersteuning van Thunderbolt is uitgeschakeld in BIOS

en: Thunderbolt subsystem is not available
nl: Subsysteem Thunderbolt is niet beschikbaar

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connected
nl: Verbonden

en: Authorization Error
nl: Fout bij autorisatie

en: Authorizing
nl: Wordt geautoriseerd

en: Reduced Functionality
nl: Verminderde functionaliteit

en: Connected & Authorized
nl: Verbonden & geautoriseerd

en: Trusted
nl: Vertrouwd
