plasma-thunderbolt - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
nl: Nieuw Thunderbolt apparaat gedetecteerd

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
nl: Niet geautoriseerd Thunderbolt apparaat <b>%1</b> is gedetecteerd. Wilt u het autoriseren?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
nl[0]: %1 niet geautoriseerd Thunderbolt apparaat is gedetecteerd. Wilt u het autoriseren?
nl[1]: %1 niet geautoriseerde Thunderbolt apparaten zijn gedetecteerd. Wilt u deze autoriseren?

en: Authorize Now
nl: Nu autoriseren

en: Authorize Permanently
nl: Permanent vertrouwen

en: Thunderbolt Device Authorization Error
nl: Fout bij autorisatie Thunderbolt apparaat

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
nl: Thunderbolt apparaat autoriseren is mislukt <b>%1</b>: %2
