plasma-thunderbolt - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
nn: Fann nye Thunderbolt-eining

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
nn: Fann ikkje-godkjend Thunderbolt-eining <b>%1</b>. Vil du godkjenna ho?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
nn[0]: Fann %1 ikkje-godkjend Thunderbolt-eining. Vil du godkjenna ho?
nn[1]: Fann %1 ikkje-godkjende Thunderbolt-einingar. Vil du godkjenna dei?

en: Authorize Now
nn: Godkjenn mellombels

en: Authorize Permanently
nn: Godkjenn for alltid

en: Thunderbolt Device Authorization Error
nn: Feil ved godkjenning av Thunderbolt-eining

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
nn: Klarte ikkje godkjenna Thunderbolt-eininga <b>%1</b>: %2
