plasma-thunderbolt - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Vendor:
nn: Produsent:

en: Authorized at:
nn: Godkjend ved:

en: Connected at:
nn: Kopla til ved:

en: Enrolled at:
nn: Registrert ved:

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Trusted:
nn: Tiltrudd:

en: Authorizing…
nn: Godkjenner …

en: Authorize
nn: Godkjenn

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
nn: Klarte ikkje registrera eininga <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
nn: Stol på eininga

en: Revoke Trust
nn: Ikkje stol på eininga

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
nn: Feil ved endring av tillit: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
nn: Hint: Tiltrudde einingar vert automatisk godkjende når dei vert kopla til datamaskina.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
nn: Hint: Ikkje-tiltrudde einingar må manuelt godkjennast kvar gong dei vert kopla til datamaskina.

[ctx: @option:check Enable Thunderbolt subsystem]
en: Enable
nn: Ta i bruk

[ctx: @option:check]
en: Enable Thunderbolt subsystem
nn: Ta i bruk Thunderbold-undersystemet

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
nn: Thunderbolt-støtte er slått av i BIOS

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
nn: Følg bruksrettleiinga til leverandøren for å slå på Thunderbolt-støtte

en: No Thunderbolt devices connected
nn: Ingen Thunderbolt-einingar tilkopla

en: Plug in a Thunderbolt device
nn: Kopla til ei Thunderbolt-eining

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
nn: Thunderbolt-delsystemet er slått av eller ikkje tilgjengeleg

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
nn: Viss maskina støttar Thunderbolt, prøv å kopla til ei Thunderbolt-eining

en: Disconnected
nn: Fråkopla

en: Connecting
nn: Koplar til

en: Connected
nn: Kopla til

en: Authorization Error
nn: Godkjenningsfeil

en: Authorizing
nn: Godkjenner

en: Reduced Functionality
nn: Redusert funksjonalitet

en: Connected & Authorized
nn: Tilkopla og godkjend

en: Trusted
nn: Tiltrudd
