plasma-thunderbolt - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Thunderbolt Device Management
pl: Zarządzanie urządzeniem Thunderbolt

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
pl: Ustawienia systemowe do zarządzania urządzeniami Thunderbolt.

en: Enable Thunderbolt devices
pl: Włącz urządzenia Thunderbolt

en: No Thunderbolt devices connected
pl: Brak podłączonych urządzeń Thunderbolt

en: Vendor:
pl: Wytwórca:

en: Status:
pl: Stan:

en: Authorized at:
pl: Uwierzytelnione w:

en: Connected at:
pl: Podłączone w:

en: Enrolled at:
pl: Przypisane w:

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Trusted:
pl: Zaufane:

en: Authorizing...
pl: Uwierzytelnianie...

en: Authorize
pl: Uwierzytelnij

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
pl: Nie udało się przypisać urządzenia <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
pl: Zaufaj temu urządzeniu

en: Revoke Trust
pl: Przestań ufać

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
pl: Błąd przy zmianie zaufania do urządzenia <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
pl: Wskazówka: zaufane urządzenie może samo zostać uwierzytelnione przy następnym jego podłączeniu do komputera.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
pl: Wskazówka: niezaufane urządzenie należy ręcznie uwierzytelnić przy każdym jego podłączeniu do komputera.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
pl: Moduł ten umożliwia zarządzanie urządzeniami Thunderbolt podłączonymi do komputera.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
pl: Obsługa Thunderbolt została wyłączona w BIOSie

en: Thunderbolt subsystem is not available
pl: Podsystem Thunderbolt jest niedostępny

en: Disconnected
pl: Rozłączone

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connected
pl: Podłączone

en: Authorization Error
pl: Błąd uwierzytelniania

en: Authorizing
pl: Uwierzytelnianie

en: Reduced Functionality
pl: Ograniczona funkcjonalność

en: Connected & Authorized
pl: Podłączone & uwierzytelnione

en: Trusted
pl: Zaufane
