plasma-thunderbolt - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
pl: Wykryto nowe urządzenie Thunderbolt

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
pl: Wykryto nieuwierzytelnione urządzenie Thunderbolt <b>%1</b>. Czy chcesz je uwierzytelnić?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
pl[0]: Wykryto %1 nieuwierzytelnione urządzenie Thunderbolt. Czy chcesz je uwierzytelnić?
pl[1]: Wykryto %1 nieuwierzytelnione urządzenia Thunderbolt. Czy chcesz je uwierzytelnić?
pl[2]: Wykryto %1 nieuwierzytelnionych urządzeń Thunderbolt. Czy chcesz je uwierzytelnić?

en: Authorize Now
pl: Uwierzytelnij na teraz

en: Authorize Permanently
pl: Uwierzytelnij trwale

en: Thunderbolt Device Authorization Error
pl: Błąd uwierzytelniania urządzenia Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
pl: Nie udało się uwierzytelnić urządzenia Thunderbolt <b>%1</b>: %2
