plasma-thunderbolt - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
ro: Dispozitiv Thunderbolt nou detectat

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
ro: A fost detectat un dispozitiv Thunderbolt neautorizat <b>%1</b>. Doriți să-l autorizați?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
ro[0]: A fost detectat %1 dispozitiv Thunderbolt neautorizat. Doriți să-l autorizați?
ro[1]: Au fost detectate %1 dispozitive Thunderbolt neautorizate. Doriți să le autorizați?
ro[2]: Au fost detectate %1 de dispozitive Thunderbolt neautorizate. Doriți să le autorizați?

en: Authorize Now
ro: Autorizează acum

en: Authorize Permanently
ro: Autorizează permanent

en: Thunderbolt Device Authorization Error
ro: Eroare de autorizare dispozitiv Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
ro: Autorizarea dispozitivului Thunderbolt <b>%1</b> a eșuat: %2
