plasma-thunderbolt - en to sa translation catalogue (32 entries)

en: Vendor:
sa: व:

en: UID:
sa: यूआईडी :

en: Status:
sa: स्थितिः:

en: Authorized at:
sa: अत्र अधिकृतः :

en: Connected at:
sa: अत्र सम्बद्धः अस्ति :

en: Enrolled at:
sa: नामाङ्कनं कृतवान् :

en: Yes
sa: आम्‌

en: No
sa: नहि

en: Trusted:
sa: विश्वसनीयः :

en: Authorizing…
sa: प्राधिकरण...

en: Authorize
sa: अधिकृत्यताम्

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
sa: <b>%1</b> : %2 उपकरणस्य नामाङ्कनं कर्तुं असफलम्

en: Trust this Device
sa: अस्मिन् यन्त्रे विश्वासं कुर्वन्तु

en: Revoke Trust
sa: न्यास निरस्त करो

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
sa: यन्त्रविश्वासं परिवर्तयितुं त्रुटिः: <b>%1</b> : %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
sa: सङ्केतः: विश्वसनीयं यन्त्रं अग्रिमे समये सङ्गणकेन सह सम्बद्धं भवति चेत् स्वयमेव अधिकृतं भविष्यति।

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
sa: सङ्केतः : अविश्वसनीयं यन्त्रं प्रत्येकं सङ्गणकेन सह सम्बद्धं भवति चेत् तस्य हस्तचलितरूपेण अधिकृतीकरणस्य आवश्यकता भवति ।

en: Enabled
sa: सक्षमम्

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
sa: BIOS मध्ये Thunderbolt समर्थनं निष्क्रियं कृतम् अस्ति

en: Follow your system manufacturer's guide to enable Thunderbolt support
sa: Thunderbolt समर्थनं सक्षमं कर्तुं स्वस्य प्रणालीनिर्मातृमार्गदर्शिकायाः अनुसरणं कुर्वन्तु

en: No Thunderbolt devices connected
sa: न थण्डरबोल्ट्-यन्त्राणि सम्बद्धानि

en: Plug in a Thunderbolt device
sa: एकं Thunderbolt उपकरणं प्लग् कुर्वन्तु

en: Thunderbolt subsystem is disabled or unavailable
sa: Thunderbolt उपतन्त्रम् अक्षमम् अथवा अनुपलब्धम् अस्ति

en: If the device supports Thunderbolt, try plugging in a Thunderbolt device
sa: यदि यन्त्रं Thunderbolt समर्थयति तर्हि Thunderbolt यन्त्रं प्लग् कर्तुं प्रयतध्वम्

en: Disconnected
sa: विच्छिन्नः

en: Connecting
sa: संयोजयन्

en: Connected
sa: संबद्धः

en: Authorization Error
sa: प्राधिकरण त्रुटि

en: Authorizing
sa: अधिकृतीकरण

en: Reduced Functionality
sa: कार्यक्षमता न्यूनीकृता

en: Connected & Authorized
sa: संबद्ध एवं अधिकृत

en: Trusted
sa: विश्वस्तः
