plasma-thunderbolt - en to sa translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
sa: नवीनं वज्रयन्त्रं ज्ञातम्

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
sa: अनधिकृतं Thunderbolt उपकरणं <b>%1</b> ज्ञातम् । किं भवन्तः तस्य अधिकृतीकरणं कर्तुम् इच्छन्ति ?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
sa[0]: %1 अनधिकृतं Thunderbolt यन्त्रं ज्ञातम् । किं भवन्तः तस्य अधिकृतीकरणं कर्तुम् इच्छन्ति ?
sa[1]: %1 अनधिकृताः Thunderbolt उपकरणानि ज्ञातानि । किं भवन्तः तान् अधिकृतीकर्तुं इच्छन्ति ?

en: Authorize Now
sa: अधुना अधिकृत्यताम्

en: Authorize Permanently
sa: स्थायी रूप से अधिकृत करें

en: Thunderbolt Device Authorization Error
sa: वज्रबाल्ट उपकरण प्राधिकरण त्रुटि

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
sa: Thunderbolt उपकरणं <b>%1</b> : %2 अधिकृत्य असफलम्
