plasma-thunderbolt - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Thunderbolt Device Management
sl: Upravljanje naprav Thunderbolt

en: System Settings module for managing Thunderbolt devices.
sl: Sistemske nastavitve za upravljanje naprav Thunderbolt.

en: Enable Thunderbolt devices
sl: Omogoči naprave Thunderbolt

en: No Thunderbolt devices connected
sl: Nobena Thunderbolt naprava ni priključena

en: Vendor:
sl: Proizvajalec:

en: Authorized at:
sl: Pooblaščeno pri:

en: Connected at:
sl: Priključeno na:

en: Enrolled at:
sl: Vpisano na:

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Trusted:
sl: Zaupanja vredno:

en: Authorizing...
sl: Pooblaščam...

en: Authorize
sl: Pooblaščam

en: Failed to enroll device <b>%1</b>: %2
sl: Neuspelo vpisovanje naprave <b>%1</b>: %2

en: Trust this Device
sl: Zaupaj ti napravi

en: Revoke Trust
sl: Prekliči zaupanje

en: Error changing device trust: <b>%1</b>: %2
sl: Napaka pri spremembi zaupanja naprave: <b>%1</b>: %2

en: Hint: trusted device will be automatically authorized the next time it is connected to the computer.
sl: Namig; zaupanja vredna naprava bo naslednjič samodejno pooblaščena in povezana z računalnikom.

en: Hint: an untrusted device needs to be manually authorized each time it is connected to the computer.
sl: Namig: nepreverjeno napravo je treba vsakič ročno pooblastiti in povezati z računalnikom.

en: This module allows you to manage Thunderbolt devices connected to your computer.
sl: Ta modul vam omogoča upravljanje naprav Thunderbolt, povezanih z vašim računalnikom.

en: Thunderbolt support has been disabled in BIOS
sl: Podpora Thunderbolta je bila onemogočena v BIOS-u

en: Thunderbolt subsystem is not available
sl: Podsistema Thunderbolt ni na voljo

en: Disconnected
sl: Odklopljeno

en: Connecting
sl: Priklapljam

en: Connected
sl: Priklopljeno

en: Authorization Error
sl: Napaka overjanja

en: Authorizing
sl: Overjam

en: Reduced Functionality
sl: Zmanjšana funkcionalnost

en: Connected & Authorized
sl: Priklopljeno in overjeno

en: Trusted
sl: Zaupanja vredno
