plasma-thunderbolt - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
sl: Zaznana je nova naprava Thunderbolt

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
sl: Zaznana je bila neodobrena naprava Thunderbolt <b>%1</b>. Ali jo želite odobriti?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
sl[0]: Zaznana je bila %1 neodobrena naprava Thunderbolt. Ali jo želite odobriti?
sl[1]: Zaznana sta bili %1 neodobreni napravi Thunderbolt. Ali ju želite odobriti?
sl[2]: Zaznane so bile %1 neodobrene naprave Thunderbolt. Ali jih želite odobriti?
sl[3]: Zaznanih je bilo %1 neodobrenih naprav Thunderbolt. Ali jih želite odobriti?

en: Authorize Now
sl: Odobri zdaj

en: Authorize Permanently
sl: Trajno odobri

en: Thunderbolt Device Authorization Error
sl: Napaka pri odobritvi naprave Thunderbolt

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
sl: Napaka pri odobritvi naprave Thunderbolt <b>%1</b>: %2
