plasma-thunderbolt - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
sv: Ny Thunderbolt-enhet upptäckt

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
sv: Thunderbolt-enhet <b>%1</b> utan behörighet detekterades. Vill du ge den behörighet?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
sv[0]: %1 Thunderbolt-enhet utan behörighet detekterades. Vill du ge den behörighet?
sv[1]: %1 Thunderbolt-enheter utan behörighet detekterades. Vill du ge dem behörighet?

en: Authorize Now
sv: Ge behörighet nu

en: Authorize Permanently
sv: Ge permanent behörighet

en: Thunderbolt Device Authorization Error
sv: Behörighetsfel för Thunderbolt-enhet

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
sv: Misslyckades ge Thunderbolt-enhet <b>%1</b> behörighet: %2
