plasma-thunderbolt - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: New Thunderbolt Device Detected
tr: Yeni Thunderbolt Aygıtı Algılandı

en: Unauthorized Thunderbolt device <b>%1</b> was detected. Do you want to authorize it?
tr: Kimliği doğrulanmamış Thunderbolt aygıtı <b>%1</b> algılandı. Kimliğini doğrulamak istiyor musunuz?

en: %1 unauthorized Thunderbolt device was detected. Do you want to authorize it? | %1 unauthorized Thunderbolt devices were detected. Do you want to authorize them?
tr[0]: %1 doğrulanmamış Thunderbolt aygıtı algılandı. Kimliğini doğrulamak istiyor musunuz?
tr[1]: %1 doğrulanmamış Thunderbolt aygıtı algılandı. Kimliklerini doğrulamak istiyor musunuz?

en: Authorize Now
tr: Şimdi Kimlik Doğrula

en: Authorize Permanently
tr: Kalıcı Olarak Kimlik Doğrula

en: Thunderbolt Device Authorization Error
tr: Thunderbolt Aygıt Kimlik Doğrulama Hatası

en: Failed to authorize Thunderbolt device <b>%1</b>: %2
tr: Thunderbolt aygıtı <b>%1</b> kimliği doğrulanamadı: %2
