plasma-vault - en to et translation catalogue (82 entries)

[ctx: @action Action to unmount a vault]
en: Close this Plasma Vault
et: Sulge see Plasma seif

[ctx: @action Action to mount a vault]
en: Open this Plasma Vault
et: Ava see Plasma seif

en: Failed to create directories, check your permissions
et: Kataloogide loomine nurjus, kontrolli oma õigusi

en: Upgrade the vault?
et: Kas uuendada seifi?

en: This vault was created with an older version of cryfs and needs to be upgraded.
    
    Mind that this process is irreversible and the vault will no longer work with older versions of cryfs.
    
    Do you want to perform the upgrade now?
et: See seif on loodud programmi cryfs vanema versiooniga ja vajab uuendamist.
    
    Pane tähele, et seda tegevust ei saa tagasi võtta ning seif ei tööta enam cryfs vanemate versioonidega.
    
    Kas asuda kohe uuendama?

en: The vault needs to be upgraded before it can be opened with this version of cryfs
et: Seifi tuleb uuendada, enne kui seda saab selle cryfs versiooniga avada

en: The mount point directory is not empty, refusing to open the vault
et: Ühenduskoha kataloog ei ole tühi, seifi avamisest keelduti

en: You entered the wrong password
et: Sisestasid vale parooli

en: The installed version of cryfs is too old to open this vault.
et: Paigaldatud cryfs'i versioon on selle seifi avamiseks liiga vana.

en: Unable to perform the operation (error code %1).
et: Toimingu sooritamine nurjus (veakood %1).

en: The cipher directory is not empty, cannot initialise the vault.
et: Šifrikataloog ei ole tühi, seifi ei saa initsialiseerida.

en: The password is empty, cannot initialise the vault.
et: Parool on tühi, seifi ei saa initsialiseerida.

en: Cannot write gocryptfs.conf inside cipher directory, check your permissions.
et: gocryptfs.conf'i kirjutamine šifrikataloogi nurjus, kontrolli õigusi.

en: Failed to execute
et: Täitmine nurjus

en: Unable to detect the version
et: Versiooni ei suudetud tuvastada

en: Correct version found
et: Leiti õige versioon

en: Unable to perform the operation
et: Toimingu sooritamine nurjus

en: This directory already contains encrypted data
et: Selles kataloogis on juba krüptitud andmeid

en: You need to select empty directories for the encrypted storage and for the mount point
et: Krüptitud sisule ja ühenduskohale tuleb valida tühjad kataloogid

en: This directory doesn't contain encrypted data
et: Selles kataloogis ei leidu krüptitud andmeid

en: You need to select an empty directory for the mount point
et: Ühenduskohale tuleb valida tühi kataloog

en: Device is already open
et: Seade on juba avatud

en: Device is not open
et: Seade ei ole avatud

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2.%3
et: Paigaldatud on vale versioon. Nõutav versioon on %1.%2.%3

en: Unknown device
et: Tundmatu seade

en: Configured backend does not exist: %1
et: Seadistatud taustaprogrammi ei ole: %1

en: Mount point is not specified
et: Ühenduskoht ei ole määratud

en: Cannot create the mount point
et: Ühenduskoha loomine nurjus

en: Configured backend cannot be instantiated: %1
et: Seadistatud taustaprogrammi käivitamine nurjus: %1

en: This device is already registered. Cannot recreate it.
et: Seade on juba registreeritud. Seda ei saa uuesti luua.

en: Unknown error; unable to create the backend.
et: Tundmatu tõrge: taustaprogrammi loomine nurjus.

en: This device is not initialized. Cannot import it.
et: Seade ei ole initsialiseeritud. Importimine ei ole võimalik.

en: Cannot open an unknown vault.
et: Tundmatut seifi ei saa avada.

en: The vault is unknown; cannot close it.
et: Seif on tundmatu, seda ei saa sulgeda.

en: Unable to close the vault because an application is using it
et: Seifi ei saa sulgeda, sest rakendus kasutab seda

en: Unable to close the vault because it is being used by %1
et: Seifi ei saa sulgeda, sest %1 kasutab seda

en: Failed to fetch the list of applications using this vault
et: Seifi kasutavate rakenduste nimekirja hankimine nurjus

en: The vault is unknown; cannot dismantle it.
et: Seif on tundmatu, seda ei saa minema heita.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you limit this vault only to certain activities, it will be shown in the applet only when you are in those activities. Furthermore, when you switch to an activity it should not be available in, it will automatically be closed.
et: Kui piirata selle seifi esinemine ainult teatavate tegevustega, siis näeb seda apletis ainult siis, kui viibid neis tegevustes. Kui aga lülitud tegevusele, kus see ei peaks kättesaadav olema, siis seif suletakse automaatselt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkLimitActivities)
en: Limit to the selected activities:
et: Piiramine valitud tegevustega:

en: The specified backend is not available
et: Määratud taustaprogramm ei ole saadaval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVaultName)
en: Vaul&t name:
et: S&eifi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Backend:
et: Taustaprogramm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pickBackendButton)
en: Change
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEncryptionSystem)
en: Choose the encryption system you want to use for this vault:
et: Krüptosüsteem sellele seifile:

en: Use the default cipher
et: Vaikešifri kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelCypher)
en: Choose the used cipher:
et: Kasutatav šiffer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Mount point:
et: Ühenduskoht:

en: The specified path does not exist
et: Määratud asukohta ei ole olemas

en: The specified directory is not empty
et: Määratud kataloog ei ole tühi

en: The specified directory is empty
et: Määratud kataloog on tühi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Encrypted data location
et: Krüptitud andmete asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMountPoint)
en: Mount point
et: Ühenduskoht

[ctx: %1 is the name of the Plasma Vault to open]
en: Open '%1' Plasma Vault
et: Ava Plasma seif '%1'

en: Command output:
    %1
    
    Error output: %2
et: Käsu väljund:
    %1
    
    Tõrke väljund: %2

en: Error details
et: Tõrke üksikasjad

en: Failed to open: %1
et: Avamine nurjus: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please enter the password to open this vault:
et: Selle seifi parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pwdLabel)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeHidden)
en: Do not show this notice again
et: Rohkem ei näidata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeOffline)
en: Go offline while this vault is open (switch off networking and bluetooth)
et: Võrgust väljumine, kui see seif on avatud (võrguühenduse ja Bluetoothi väljalülitamine)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Mind that there is no way to recover a forgotten password. If you forget the password, your data is as good as gone.
et: Pane tähele, et meelest läinud parooli ei saa kuidagi taastada. Kui unustad parooli, on sinu andmed sama hästi kui kadunud.

en: General
et: Üldine

en: Advanced
et: Muu

en: Delete
et: Kustuta

en: Configure
et: Seadistamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultConfigurationDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultImportingWizard) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultCreationWizard)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The vault configuration can only be changed while it is closed.
et: Seifi seadistust saab muuta ainult siis, kui see on suletud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCloseVault)
en: Close the vault
et: Sulge seif

[ctx: @title:window]
en: Create a New Vault
et: Uue seifi loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: This action <b>cannot</b> be undone. This will permanently delete the selected vault!
et: Seda toimingut <b>ei saa</b> tagasi võtta. See kustutab jäädavalt valitud seifi!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConfirm)
en: Please type in the name of the vault to confirm:
et: Palun kirjuta kinnitamiseks seifi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDeleteVault)
en: Delete this vault
et: Kustuta see seif

[ctx: @title:window]
en: Import an Existing Vault
et: Olemasoleva seifi import

en: Next
et: Järgmine

en: Create
et: Loo

en: Previous
et: Eelmine

en: No Vaults have been set up
et: Ühtegi seifi pole loodud

en: Lock Vault
et: Lukusta seif

en: Show in File Manager
et: Näita failihalduris

en: Forcefully Lock Vault
et: Lukusta seif jõuga

en: Unlock Vault
et: Ava seifi lukk
