plasma-vault - en to he translation catalogue (97 entries)

[ctx: @action Action to unmount a vault]
en: Close this Plasma Vault
he: סגירת כספת הפלזמה הזאת

[ctx: @action Action to mount a vault]
en: Open this Plasma Vault
he: פתיחת כספת הפלזמה הזאת

en: Failed to create directories, check your permissions
he: יצירת התיקיות נכשלה, נא לבדוק שההרשאות שלך מספיקות

en: Upgrade the vault?
he: לשדרג את הכספת?

en: This vault was created with an older version of cryfs and needs to be upgraded.
    
    Mind that this process is irreversible and the vault will no longer work with older versions of cryfs.
    
    Do you want to perform the upgrade now?
he: הכספת הזאת נוצרה עם גרסה ישנה של cryfs וצריך לשדרג אותה.
    
    כדאי לשים לב שהתהליך הזה הוא בלתי הפיך ושהכספת הזאת לא תעבוד יותר עם גרסאות ישנות של cryfs.
    
    לשדרג עכשיו?

en: The vault needs to be upgraded before it can be opened with this version of cryfs
he: יש לשדרג את הכספת לפני שיתאפשר לפתוח אותה עם הגרסה הזאת של cryfs

en: The mount point directory is not empty, refusing to open the vault
he: תיקיית נקודת העגינה לא ריקה, פתיחת הכספת מסורבת

en: You entered the wrong password
he: מילאת סיסמה שגויה

en: The installed version of cryfs is too old to open this vault.
he: הגרסה המותקנת של cryfs ישנה מכדי לפתוח את הכספת הזאת.

en: Unable to perform the operation (error code %1).
he: לא ניתן לבצע את הפעולות (קוד שגיאה %1).

en: The cipher directory is not empty, cannot initialise the vault.
he: תיקיית הצופן לא ריקה, אי אפשר לאתחל את הכספת.

en: The password is empty, cannot initialise the vault.
he: הסיסמה ריקה, אי אפשר לאתחל את הכספת.

en: Cannot write gocryptfs.conf inside cipher directory, check your permissions.
he: לא ניתן לכתוב את gocryptfs.conf בתיקיית הצפנים, נא לבדוק שיש לך הרשאות.

en: Failed to execute
he:  ההפעלה נכשלה

en: Unable to detect the version
he: לא ניתן לזהות את הגרסה

en: Unable to detect the version, the version string is invalid
he: לא ניתן לזהות את הגרסה, מחרוזת הגרסה שגויה

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2
he: מותקנת גרסה שגויה. הגרסה הרצויה היא %1.%2

en: Correct version found
he: נמצאה גרסה נכונה

en: Unable to perform the operation
he: לא ניתן לבצע את הפעולה הזאת

en: This directory already contains encrypted data
he: התיקייה הזאת כבר מכילה נתונים מוצפנים

en: You need to select empty directories for the encrypted storage and for the mount point
he: צריך לבחור תיקיות ריקות לאחסון המוצפן ועבור נקודת העגינה

en: This directory doesn't contain encrypted data
he: התיקייה הזאת לא מכילה נתונים מוצפנים

en: You need to select an empty directory for the mount point
he: צריך לבחור תיקייה ריקה לנקודת העגינה

en: Device is already open
he: ההתקן כבר פתוח

en: Device is not open
he: ההתקן לא פתוח

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2.%3
he: מותקנת גרסה שגויה. הגרסה הרצויה היא %1.%2.%3

en: Unknown device
he: התקן לא ידוע

en: Configured backend does not exist: %1
he: המנגנון שהוגדר לא קיים: %1

en: Mount point is not specified
he: נקודת העגינה לא צוינה

en: Cannot create the mount point
he: לא ניתן ליצור נקודת עגינה

en: Configured backend cannot be instantiated: %1
he: לא ניתן להפעיל את המנגנון המוגדר: %1

en: This device is already registered. Cannot recreate it.
he: ההתקן הזה כבר רשום. אי אפשר ליצור אותו מחדש.

en: Unknown error; unable to create the backend.
he: שגיאה לא ידועה, לא ניתן ליצור את המנגנון.

en: This device is not initialized. Cannot import it.
he: ההתקן לא אותחל. אי אפשר לייבא אותו.

en: Cannot open an unknown vault.
he: אי אפשר לפתוח כספת לא ידועה.

en: The vault is unknown; cannot close it.
he: הכספת אינה מוכרת, אי אפשר לסגור אותה.

en: Unable to close the vault because an application is using it
he: לא ניתן לסגור את הכספת כיוון שיישום משתמש בה.

en: Unable to close the vault because it is being used by %1
he: לא ניתן לסגור את הכספת כיוון שהיישום %1 משתמש בה

en: Failed to fetch the list of applications using this vault
he: משיכת רשימת היישומים שמשתמשים בכספת הזאת נכשלה

en: Cannot delete the vault; there are other vaults with overlapping paths.
he: לא ניתן למחוק את הכספת, יש כספות אחרות עם נתיבים חופפים.

en: The vault is unknown; cannot dismantle it.
he: הכספת לא ידועה, אי אפשר לנשל אותה.

en: Are you sure you want to delete this vault
he: למחוק את הכספת הזאת

en: This operation will irreversibly delete the following:
    %1
    %2
he: הפעולה הזאת תמחק באופן בלתי הפיך את אלו:
    %1
    %2

en: Delete operation cancelled
he: פעולת המחיקה בוטלה

en: Error deleting vault
he: שגיאה במחיקת הכספת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you limit this vault only to certain activities, it will be shown in the applet only when you are in those activities. Furthermore, when you switch to an activity it should not be available in, it will automatically be closed.
he: הגבלת הכספת הזאת לפעילויות מסוימות, תגרום לכך שהיא תופיע ביישומונית רק בפעילויות האלה. יתרה מכך, במעבר לפעילות שבה הכספת לא אמורה להיות זמינה, היא תינעל אוטומטית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkLimitActivities)
en: Limit to the selected activities:
he: הגבלה לפעילויות הנבחרות:

en: The specified backend is not available
he: המנגנון שצוין לא זמין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVaultName)
en: Vaul&t name:
he: שם ה&כספת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Backend:
he: מנגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pickBackendButton)
en: Change
he: החלפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEncryptionSystem)
en: Choose the encryption system you want to use for this vault:
he: נא לבחור את מערכת ההצפנה לשימוש בכספת הזאת:

en: Use the default cipher
he: להשתמש בצופן ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelCypher)
en: Choose the used cipher:
he: נא לבחור את הצופן לשימוש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Mount point:
he: נקודת עגינה:

en: The specified path does not exist
he: הנתיב שצוין לא קיים

en: The specified directory is not empty
he: התיקייה שצוינה אינה ריקה

en: The specified directory is empty
he: התיקייה שצוינה ריקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Encrypted data location
he: מקום הנתונים המוצפנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMountPoint)
en: Mount point
he: נקודת עגינה

[ctx: %1 is the name of the Plasma Vault to open]
en: Open '%1' Plasma Vault
he: פתיחת כספת הפלזמה ‚%1’

en: Details…
he: פרטים…

en: Command output:
    %1
    
    Error output: %2
he: פלט פקודה:
    %1
    
    פלט שגיאה: %2

en: Error details
he: פרטי השגיאה

en: Failed to open: %1
he: הפתיחה נכשלה: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please enter the password to open this vault:
he: נא למלא את הסיסמה כדי לפתוח את הכספת הזאת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pwdLabel)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeHidden)
en: Do not show this notice again
he: לא להציג את ההודעה הזאת שוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeOffline)
en: Go offline while this vault is open (switch off networking and bluetooth)
he: להתנתק מהרשתות כאשר המצגת הזאת פתוחה (כיבוי כרטיסי הרשת והבלוטות׳)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Mind that there is no way to recover a forgotten password. If you forget the password, your data is as good as gone.
he: חשוב לשים לב שאי אפשר לשחזר סיסמה שנשכחה. סיסמה שאבדה תוביל לאובן של הנתונים שלך לצמיתות.

en: General
he: כללי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Delete
he: מחיקה

en: Configure
he: הגדרה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultConfigurationDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultImportingWizard) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultCreationWizard)
en: Dialog
he: חלונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The vault configuration can only be changed while it is closed.
he: אפשר לשנות את הגדרות הכספת רק כשהיא סגורה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCloseVault)
en: Close the vault
he: סגירת הכספת

en: <b>Security notice:</b>
                                 According to a security audit by Taylor Hornby (Defuse Security),
                                 the current implementation of Encfs is vulnerable or potentially vulnerable
                                 to multiple types of attacks.
                                 For example, an attacker with read/write access
                                 to encrypted data might lower the decryption complexity
                                 for subsequently encrypted data without this being noticed by a legitimate user,
                                 or might use timing analysis to deduce information.
                                 <br /><br />
                                 This means that you should not synchronize
                                 the encrypted data to a cloud storage service,
                                 or use it in other circumstances where the attacker
                                 can frequently access the encrypted data.
                                 <br /><br />
                                 See <a href='https://defuse.ca/audits/encfs.htm'>defuse.ca/audits/encfs.htm</a> for more information.
he: <b>התראת אבטחה:</b>
                                 בהתאם למבדק אבטחת מידע שנערך על ידי טיילור הורנבי (Defuse Security),
                                 המימוש הנוכחי של Encfs פגיע או פגיע לכאורה
                                 למגוון סוגי תקיפות.
                                 למשל, תוקף עם גישה לקריאה/כתיבה
                                 לנתונים המוצפנים יכול להנמיך את סיבוכיות
                                 ההצפנה כדי לגשת לאחר מכן לנתונים המוצפנים מבלי שהמשתמש החוקי ישים לב,
                                 או שהוא יכול להשתמש בניתוח זמנים כדי להסיק את המידע הזה.
                                 <br /><br />
                                 משמעות הדבר היא שאסור לסנכרן
                                 את הנתונים המוצפנים לשירות אחסון בענן,
                                 או להשתמש בהם בנסיבות אחרות שבהן לתוקף
                                 יש גישה תדירה לנתונים המוצפנים.
                                 <br /><br />
                                 כאן ניתן לקרוא עוד בנושא: <a href='https://defuse.ca/audits/encfs.htm'>defuse.ca/audits/encfs.htm</a>.

en: <b>Security notice:</b>
                                 CryFS encrypts your files, so you can safely store them anywhere.
                                 It works well together with cloud services like Dropbox, iCloud, OneDrive and others.
                                 <br /><br />
                                 Unlike some other file-system overlay solutions,
                                 it does not expose the directory structure,
                                 the number of files nor the file sizes
                                 through the encrypted data format.
                                 <br /><br />
                                 One important thing to note is that,
                                 while CryFS is considered safe,
                                 there is no independent security audit
                                 which confirms this.
he: <b>התראת אבטחה:</b>
                                 CryFS מצפין את הקבצים שלך כדאי לאפשר לך לאחסן אותם בכל מקום בבטחה.
                                 הוא עובד מצוין עם שירותי ענן כגון Dropbox,‏ iCloud,‏ OneDrive ואחרים.
                                 <br /><br />
                                 בניגוד לפתרונות שהם שכבות על למערכות קבצים,
                                 הוא אינו חושף את מבנה התיקיות,
                                 את מספר הקבצים או את הגודל שלהם
                                 בתצורה המוצפנת.
                                 <br /><br />
                                 דבר אחד שחשוב לשים אליו לב הוא,
                                 שלמרות ש־CryFS נחשב מאובטח,
                                 אין אף מבדק אבטחה בלתי תלוי
                                 שמאשר את זה.

en: <b>Security notice:</b>
                                 Gocryptfs encrypts your files, so you can safely store them anywhere.
                                 It works well together with cloud services like Dropbox, iCloud, OneDrive and others.
                                 <br /><br />
                                 A threat model for gocryptfs is provided by the author at                              <a href='https://nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model'>nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model</a>.                              <br /><br />
                                 According to a security audit performed in 2017 by Taylor Hornby (Defuse Security),
                                 gocryptfs keeps file contents secret against an adversary that can read and modify the                              ciphertext.                              <br /><br />
                                 See <a href='https://defuse.ca/audits/gocryptfs.htm'>defuse.ca/audits/gocryptfs.htm</a> for more information.
he: <b>התראת אבטחה:</b>
                                 Gocryptfs מצפין את הקבצים שלך כדאי לאפשר לך לאחסן אותם בכל מקום בבטחה.
                                 הוא עובד מצוין עם שירותי ענן כגון Dropbox,‏ iCloud,‏ OneDrive ואחרים.
                                 <br /><br />
                                 דגם איומים ל־gocryptfs סופק על ידי מי שייצר אותו                             <a href='https://nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model'>nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model</a>.                             <br /><br />
                                 לפי מבדק אבטחה שנערך על ידי 2017 טיילור הורנבי (Defuse Security),
                                 gocryptfs שומר על תוכן הקובץ בסוד מפני אויבים                             שיכולים לקרוא ולשנות את טקסט ההצפנה.                             <br /><br />
                                 כאן יש מידע נוסף בנושא: <a href='https://defuse.ca/audits/gocryptfs.htm'>defuse.ca/audits/gocryptfs.htm</a>.

[ctx: @title:window]
en: Create a New Vault
he: יצירת כספת חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: This action <b>cannot</b> be undone. This will permanently delete the selected vault!
he: הפעולה הזאת הי <b>בלתי הפיכה</b>. הכספת הנבחרת תימחק לחלוטין!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConfirm)
en: Please type in the name of the vault to confirm:
he: נא למלא את שם הכספת לאישור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDeleteVault)
en: Delete this vault
he: מחיקת הכספת הזאת

en: Import
he: ייבוא

[ctx: @title:window]
en: Import an Existing Vault
he: ייבוא כספת קיימת

en: Next
he: הבא

en: Create
he: יצירה

en: Previous
he: הקודם

en: Create a New Vault…
he: יצירת כספת חדשה…

en: No Vaults have been set up
he: לא הוקמו כספות

en: Lock Vault
he: נעילת כספת

en: Unlock and Open
he: שחרור ופתיחה

en: Show in File Manager
he: הצגה במנהל הקבצים

en: Forcefully Lock Vault
he: נעילת כספת בכוח

en: Unlock Vault
he: שחרור כספת

en: Configure Vault…
he: הגדרת כספת…
