plasma-vault - en to lt translation catalogue (97 entries)

[ctx: @action Action to unmount a vault]
en: Close this Plasma Vault
lt: Uždaryti šią Plasma slėptuvę

[ctx: @action Action to mount a vault]
en: Open this Plasma Vault
lt: Atidaryti šią Plasma slėptuvę

en: Failed to create directories, check your permissions
lt: Nepavyko sukurti katalogų, patikrinkite savo leidimus

en: Upgrade the vault?
lt: Naujinti slėptuvę?

en: This vault was created with an older version of cryfs and needs to be upgraded.
    
    Mind that this process is irreversible and the vault will no longer work with older versions of cryfs.
    
    Do you want to perform the upgrade now?
lt: Ši slėptuvė buvo sukurta naudojant senesnę cryfs versiją ir turi būti atnaujinta.
    
    Turėkite omenyje, kad šis procesas yra nepanaikinamas ir slėptuvė daugiau nebeveiks su senesnėmis cryfs versijomis.
    
    Ar norite atlikti naujinimą dabar?

en: The vault needs to be upgraded before it can be opened with this version of cryfs
lt: Prieš atveriant slėptuvę naudojant šią cryfs versiją, slėptuvė turi būti atnaujinta

en: The mount point directory is not empty, refusing to open the vault
lt: Prijungimo taško katalogas nėra tuščias, atsisakoma atverti slėptuvę

en: You entered the wrong password
lt: Jūs įvedėte neteisingą slaptažodį

en: The installed version of cryfs is too old to open this vault.
lt: Įdiegta cryfs versija yra pernelyg sena, kad atvertų šią slėptuvę.

en: Unable to perform the operation (error code %1).
lt: Nepavyko įvykdyti operacijos (klaidos kodas %1).

en: The cipher directory is not empty, cannot initialise the vault.
lt: Šifro katalogas nėra tuščias, nepavyksta inicijuoti slėptuvės.

en: The password is empty, cannot initialise the vault.
lt: Slaptažodis yra tuščias, nepavyksta inicijuoti slėptuvės.

en: Cannot write gocryptfs.conf inside cipher directory, check your permissions.
lt: Nepavyksta šifro katalogo viduje įrašyti gocryptfs.conf, patikrinkite savo leidimus.

en: Failed to execute
lt: Nepavyko įvykdyti

en: Unable to detect the version
lt: Nepavyko aptikti versijos

en: Unable to detect the version, the version string is invalid
lt: Nepavyko aptikti versijos, versijos eilutė yra neteisinga

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2
lt: Įdiegta neteisinga versija. Reikalinga versija yra %1.%2

en: Correct version found
lt: Rasta teisinga versija

en: Unable to perform the operation
lt: Nepavyko įvykdyti operacijos

en: This directory already contains encrypted data
lt: Šiame kataloge jau yra šifruoti duomenys

en: You need to select empty directories for the encrypted storage and for the mount point
lt: Jums reikia pasirinkti tuščius katalogus, skirtus šifruotai saugyklai ir prijungimo taškui

en: This directory doesn't contain encrypted data
lt: Šiame kataloge nėra šifruotų duomenų

en: You need to select an empty directory for the mount point
lt: Prijungimo taškui turite pasirinkti tuščią katalogą

en: Device is already open
lt: Įrenginys jau yra atvertas

en: Device is not open
lt: Įrenginys nėra atvertas

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2.%3
lt: Įdiegta neteisinga versija. Reikalinga versija yra %1.%2.%3

en: Unknown device
lt: Nežinomas įrenginys

en: Configured backend does not exist: %1
lt: Sukonfigūruotos vidinės pusės nėra: %1

en: Mount point is not specified
lt: Nenurodytas prijungimo taškas

en: Cannot create the mount point
lt: Nepavyksta sukurti prijungimo taško

en: Configured backend cannot be instantiated: %1
lt: Nepavyksta iliustruoti sukonfigūruotos vidinės pusės: %1

en: This device is already registered. Cannot recreate it.
lt: Šis įrenginys jau yra užregistruotas. Nepavyksta sukurti jo iš naujo.

en: Unknown error; unable to create the backend.
lt: Nežinoma klaida; nepavyko sukurti vidinės pusės.

en: This device is not initialized. Cannot import it.
lt: Šis įrenginys nėra inicijuotas. Nepavyksta jo importuoti.

en: Cannot open an unknown vault.
lt: Nepavyksta atidaryti nežinomos slėptuvės.

en: The vault is unknown; cannot close it.
lt: Slėptuvė nėra žinoma; nepavyksta jos uždaryti.

en: Unable to close the vault because an application is using it
lt: Nepavyko uždaryti slėptuvės, nes ją naudoja programa

en: Unable to close the vault because it is being used by %1
lt: Nepavyko uždaryti slėptuvės, nes ją naudoja %1

en: Failed to fetch the list of applications using this vault
lt: Nepavyko gauti sąrašą programų, naudojančių šią slėptuvę

en: Cannot delete the vault; there are other vaults with overlapping paths.
lt: Nepavyksta ištrinti slėptuvės; yra kitų slėptuvių su persiklojančiais keliais.

en: The vault is unknown; cannot dismantle it.
lt: Slėptuvė yra nežinoma; nepavyksta jos išmontuoti.

en: Are you sure you want to delete this vault
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią slėptuvę

en: This operation will irreversibly delete the following:
    %1
    %2
lt: Ši operacija negrįžtamai ištrins šiuos elementus:
    %1
    %2

en: Delete operation cancelled
lt: Ištrynimo operacijos atsisakyta

en: Error deleting vault
lt: Klaida ištrinant slėptuvę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you limit this vault only to certain activities, it will be shown in the applet only when you are in those activities. Furthermore, when you switch to an activity it should not be available in, it will automatically be closed.
lt: Jei apribosite šią slėptuvę tik tam tikromis veiklomis, tuomet ji bus rodoma įskiepyje tik tuomet, kai būsite tose veiklose. Be to, kai perjungsite į veiklą, kurioje slėptuvė neturėtų būti prieinama, ji bus automatiškai uždaryta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkLimitActivities)
en: Limit to the selected activities:
lt: Apriboti šiomis veiklomis:

en: The specified backend is not available
lt: Nurodyta vidinė pusė yra neprieinama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVaultName)
en: Vaul&t name:
lt: Slėp&tuvės pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Backend:
lt: Vidinė pusė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pickBackendButton)
en: Change
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEncryptionSystem)
en: Choose the encryption system you want to use for this vault:
lt: Pasirinkite šiai slėptuvei norimą naudoti šifravimo sistemą:

en: Use the default cipher
lt: Naudoti numatytąjį šifrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelCypher)
en: Choose the used cipher:
lt: Pasirinkite naudojamą šifrą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Mount point:
lt: Prijungimo taškas:

en: The specified path does not exist
lt: Nurodyto kelio nėra

en: The specified directory is not empty
lt: Nurodytas katalogas nėra tuščias

en: The specified directory is empty
lt: Nurodytas katalogas yra tuščias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Encrypted data location
lt: Šifruotų duomenų vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMountPoint)
en: Mount point
lt: Prijungimo taškas

[ctx: %1 is the name of the Plasma Vault to open]
en: Open '%1' Plasma Vault
lt: Atidaryti Plasma slėptuvę '%1"

en: Details…
lt: Išsamiau…

en: Command output:
    %1
    
    Error output: %2
lt: Komandos išvestis:
    %1
    
    Klaidos išvestis: %2

en: Error details
lt: Išsamesnė klaidos informacija

en: Failed to open: %1
lt: Nepavyko atidaryti: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please enter the password to open this vault:
lt: Norėdami atidaryti šią slėptuvę, įveskite slaptažodį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pwdLabel)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeHidden)
en: Do not show this notice again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeOffline)
en: Go offline while this vault is open (switch off networking and bluetooth)
lt: Atsijungti nuo tinklo, kol ši slėptuvė yra atidaryta (išjungti darbą tinkle ir bluetooth)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Mind that there is no way to recover a forgotten password. If you forget the password, your data is as good as gone.
lt: Turėkite omenyje, kad nėra jokio būdo atkurti užmirštą slaptažodį. Jei užmiršite slaptažodį, galite atsisveikinti su savo duomenimis.

en: General
lt: Bendri

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultConfigurationDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultImportingWizard) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultCreationWizard)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The vault configuration can only be changed while it is closed.
lt: Slėptuvės konfigūracija gali būti keičiama tik tuomet, kai slėptuvė uždaryta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCloseVault)
en: Close the vault
lt: Uždaryti slėptuvę

en: <b>Security notice:</b>
                                 According to a security audit by Taylor Hornby (Defuse Security),
                                 the current implementation of Encfs is vulnerable or potentially vulnerable
                                 to multiple types of attacks.
                                 For example, an attacker with read/write access
                                 to encrypted data might lower the decryption complexity
                                 for subsequently encrypted data without this being noticed by a legitimate user,
                                 or might use timing analysis to deduce information.
                                 <br /><br />
                                 This means that you should not synchronize
                                 the encrypted data to a cloud storage service,
                                 or use it in other circumstances where the attacker
                                 can frequently access the encrypted data.
                                 <br /><br />
                                 See <a href='https://defuse.ca/audits/encfs.htm'>defuse.ca/audits/encfs.htm</a> for more information.
lt: <b>Saugumo pranešimas:</b>
                                 Pagal Taylor Hornby (Defuse Security) atliktą saugumo auditą,
                                 dabartinis Encfs įgyvendinimas yra pažeidžiamas ar galimai pažeidžiamas
                                 keliems atakų tipams.
                                 Pavyzdžiui, užpuolikas su skaitymo/rašymo prieigą
                                 prie šifruotų duomenų, teisėtam naudotojui to nepastebint,
                                 gali sumažinti vėliau šifruotų duomenų iššifravimo sudėtingumą,
                                 arba gali naudoti laiko apskaičiavimo analizę, kad išvestų informaciją.
                                 <br /><br />
                                 Tai reiškia, kad jūs neturėtumėte sinchronizuoti
                                 šifruotų duomenų į debesijos paslaugas
                                 ar naudoti jų kitose aplinkybėse, kurioms esant, užpuolikas
                                 galėtų turėti dažną prieigą prie šifruotų duomenų.
                                 <br /><br />
                                 Išsamesnei informacijai, žiūrėkite <a href='https://defuse.ca/audits/encfs.htm'>defuse.ca/audits/encfs.htm</a>.

en: <b>Security notice:</b>
                                 CryFS encrypts your files, so you can safely store them anywhere.
                                 It works well together with cloud services like Dropbox, iCloud, OneDrive and others.
                                 <br /><br />
                                 Unlike some other file-system overlay solutions,
                                 it does not expose the directory structure,
                                 the number of files nor the file sizes
                                 through the encrypted data format.
                                 <br /><br />
                                 One important thing to note is that,
                                 while CryFS is considered safe,
                                 there is no independent security audit
                                 which confirms this.
lt: <b>Saugumo pranešimas:</b>
                                 CryFS užšifruoja jūsų failus, taigi, galite saugiai juos laikyti bet kurioje vietoje.
                                 Tai gerai veikia su tokiomis debesijos paslaugomis kaip Dropbox, iCloud, OneDrive ir kt.
                                 <br /><br />
                                 Priešingai nei kitokie failų sistemos perdangos sprendimai,
                                 CryFS per šifruotą duomenų formatą neatskleidžia jūsų
                                 katalogų struktūros, failų skaičiaus ar failų dydžio.
                                 <br /><br />
                                 Vienas dalykas, kurį svarbu paminėti yra tai,
                                 kad nors CryFS yra laikomas saugiu,
                                 vis dėlto, nėra jokio nepriklausomo saugumo audito,
                                 kuris tai patvirtintų.

en: <b>Security notice:</b>
                                 Gocryptfs encrypts your files, so you can safely store them anywhere.
                                 It works well together with cloud services like Dropbox, iCloud, OneDrive and others.
                                 <br /><br />
                                 A threat model for gocryptfs is provided by the author at                              <a href='https://nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model'>nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model</a>.                              <br /><br />
                                 According to a security audit performed in 2017 by Taylor Hornby (Defuse Security),
                                 gocryptfs keeps file contents secret against an adversary that can read and modify the                              ciphertext.                              <br /><br />
                                 See <a href='https://defuse.ca/audits/gocryptfs.htm'>defuse.ca/audits/gocryptfs.htm</a> for more information.
lt: <b>Saugumo pranešimas:</b>
                                 Gocryptfs užšifruoja jūsų failus, taigi, galite saugiai juos laikyti bet kurioje vietoje.
                                 Tai gerai veikia su tokiomis debesijos paslaugomis kaip Dropbox, iCloud, OneDrive ir kt.
                                 <br /><br />
                                 Gocryptfs grėsmių modelis yra pateiktas autoriaus, adresu                              <a href='https://nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model'>nuetzlich.net/gocryptfs/threat_model</a>.                              <br /><br />
                                 Pagal Taylor Hornby (Defuse Security) 2017 metais atliktą saugumo auditą,
                                 gocryptfs išlaiko failų turinį slaptą nuo užpuoliko, kuris gali skaityti ir modifikuoti                              šifro tekstą.                              <br /><br />
                                 Išsamesnei informacijai, žiūrėkite <a href='https://defuse.ca/audits/gocryptfs.htm'>defuse.ca/audits/gocryptfs.htm</a>.

[ctx: @title:window]
en: Create a New Vault
lt: Sukurti naują slėptuvę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: This action <b>cannot</b> be undone. This will permanently delete the selected vault!
lt: Šio veiksmo <b>nebegalėsite</b> atšaukti. Tai visiems laikams ištrins pasirinktą slėptuvę!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConfirm)
en: Please type in the name of the vault to confirm:
lt: Norėdami patvirtinti, įveskite slėptuvės pavadinimą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDeleteVault)
en: Delete this vault
lt: Ištrinti šią slėptuvę

en: Import
lt: Importuoti

[ctx: @title:window]
en: Import an Existing Vault
lt: Importuoti esamą slėptuvę

en: Next
lt: Kitas

en: Create
lt: Sukurti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Create a New Vault…
lt: Sukurti naują slėptuvę…

en: No Vaults have been set up
lt: Nėra nustatyta jokių slėptuvių

en: Lock Vault
lt: Užrakinti slėptuvę

en: Unlock and Open
lt: Atrakinti ir atidaryti

en: Show in File Manager
lt: Rodyti failų tvarkytuvėje

en: Forcefully Lock Vault
lt: Priverstinai užrakinti slėptuvę

en: Unlock Vault
lt: Atrakinti slėptuvę

en: Configure Vault…
lt: Konfigūruoti slėptuvę…
