plasma-vault - en to lv translation catalogue (94 entries)

[ctx: @action Action to unmount a vault]
en: Lock this Plasma Vault
lv: Slēgt šo „Plasma“ seifu

[ctx: @action Action to mount a vault]
en: Unlock this Plasma Vault
lv: Atslēgt šo „Plasma“ seifu

en: Failed to create directories, check your permissions
lv: Neizdevās izveidot mapes, pārbaudiet piekļuves tiesības

en: Upgrade the vault?
lv: Vai atjaunināt šo seifu?

en: This vault was created with an older version of cryfs and needs to be upgraded.
    
    Mind that this process is irreversible and the vault will no longer work with older versions of cryfs.
    
    Do you want to perform the upgrade now?
lv: Šis seifs ir izveidots ar vecāku „cryfs“ versiju, tāpēc ir jāatjaunina.
    
    Ievērojiet, ka šis process ir neatgriezenisks un seifs vairs nedarbosies ar vecākām „cryfs“ versijām.
    
    Vai vēlaties veikt seifa atjaunināšanu?

en: The vault needs to be upgraded before it can be unlocked with this version of cryfs
lv: Seifs ir jāatjaunina pirms to var atslēgt ar šo „cryfs“ versiju

en: The mount point directory is not empty; refusing to unlock the vault
lv: Montēšanas punkta mape nav tukša, seifs netiks atslēgts

en: You entered the wrong password
lv: Ievadījāt nepareizu paroli

en: The installed version of cryfs is too old to unlock this vault.
lv: Instalētā „cryfs“ versija ir pārāk veca šī seifa atslēgšanai.

en: Unable to perform the operation (error code %1).
lv: Neizdodas veikt operāciju (kļūdas kods %1).

en: The cipher directory is not empty, cannot initialise the vault.
lv: Šifra mape nav tukša, nevar inicializēt seifu.

en: The password is empty, cannot initialise the vault.
lv: Parole ir tukša, nevar inicializēt seifu.

en: Cannot write gocryptfs.conf inside cipher directory, check your permissions.
lv: Šifra mapē neizdodas saglabāt „gocryptfs.conf“, pārbaudiet piekļuves tiesības.

en: Failed to execute
lv: Neizdevās izpildīt

en: Unable to detect the version
lv: Neizdevās noteikt versiju

en: Unable to detect the version, the version string is invalid
lv: Neizdevās noteikt versiju, versijas teksts ir nederīgs

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2
lv: Ieinstalēta nepareiza versija. Nepieciešamā versija ir %1.%2

en: Correct version found
lv: Atrasta pareiza versija

en: Unable to perform the operation
lv: Neizdodas veikt operāciju

en: This directory already contains encrypted data
lv: Mape jau satur šifrētus datus

en: You need to select empty directories for the encrypted storage and for the mount point
lv: Atlasiet tukšu mapi šifrētai krātuvei un montēšanas punktam

en: This directory doesn't contain encrypted data
lv: Šī mape nesatur šifrētus datus

en: You need to select an empty directory for the mount point
lv: Atlasiet tukšu mapi montēšanas punktam

en: Device is already open
lv: Ierīce jau ir atvērta

en: Device is not open
lv: Ierīce nav atvērta

en: Wrong version installed. The required version is %1.%2.%3
lv: Instalēta nepareiza versija. Nepieciešamā versija ir %1.%2.%3

en: Unknown device
lv: Nezināma ierīce

en: Configured backend does not exist: %1
lv: Konfigurētā aizmugursistēma neeksistē: %1

en: Mount point is not specified
lv: Piemontēšanas punkts nav noteikts

en: Cannot create the mount point
lv: Neizdodas izveidot montēšanas punktu

en: Configured backend cannot be instantiated: %1
lv: Konfigurēto aizmugursistēmu neizdodas inicializēt: %1

en: This device is already registered. Cannot recreate it.
lv: Ierīce ir jau reģistrēta. To nevar izveidot no jauna.

en: Unknown error; unable to create the backend.
lv: Nezināma kļūda. Neizdodas izveidot aizmugursistēmu.

en: This device is not initialized. Cannot import it.
lv: Ierīce nav inicializēta. To nevar importēt.

en: Cannot unlock an unknown vault.
lv: Nevar atslēgt nezināmu seifu.

en: The vault is unknown; cannot lock it.
lv: Nezināms seifs, to nevar aizslēgt.

en: Unable to lock the vault because an application is using it
lv: Nevar aizslēgt seifu, jo to izmanto kāda cita programma

en: Unable to lock the vault because it is being used by %1
lv: Neizdodas aizslēgt seifu, jo to izmanto „%1“

en: Failed to fetch the list of applications using this vault
lv: Neizdodas iegūt programmu sarakstu, kas lieto šo seifu

en: Cannot delete the vault; there are other vaults with overlapping paths.
lv: Neizdodas dzēst seifu. Citiem seifiem pārklājas ceļš ar to.

en: The vault is unknown; cannot dismantle it.
lv: Seifs nav zināms, to nevar izjaukt.

en: Are you sure you want to delete this vault
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo seifu

en: This operation will irreversibly delete the following:
    %1
    %2
lv: Šī darbība neatgriezeniski dzēsīs:
    %1
    %2

en: Delete operation cancelled
lv: Dzēšanas darbība ir atcelta

en: Error deleting vault
lv: Kļūda, dzēšot seifu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you limit this vault only to certain activities, it will be shown in the applet only when you are in those activities. Furthermore, when you switch to an activity it should not be available in, it will automatically be locked.
lv: Ja seifu ierobežojat tikai līdz noteiktām aktivitātēm, tas sīklietotnē parādīsies tikai brīdī, kad atrodaties attiecīgajās aktivitātēs. Turklāt, kad pārslēdzaties uz aktivitāti, kurā tam nevajag būt pieejamam, seifs tiks automātiski aizslēgts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkLimitActivities)
en: Limit to the selected activities:
lv: Ierobežot uz atlasītajām aktivitātēm:

en: The specified backend is not available
lv: Noteiktā aizmugursistēma nav pieejama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVaultName)
en: Vaul&t name:
lv: &Seifa nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Backend:
lv: Aizmugursistēma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pickBackendButton)
en: Change
lv: Mainīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEncryptionSystem)
en: Choose the encryption system you want to use for this vault:
lv: Izvēlieties šifrēšanas sistēmu, kuru vēlaties lietot šim seifam:

en: Use the default cipher
lv: Izmantot noklusējuma šifru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelCypher)
en: Choose the used cipher:
lv: Izvēlieties lietoto šifru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Mount point:
lv: Montēšanas punkts:

en: The specified path does not exist
lv: Norādītais ceļš neeksistē

en: The specified directory is not empty
lv: Norādītā mape nav tukša

en: The specified directory is empty
lv: Norādītā mape ir tukša

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Encrypted data location
lv: Šifrēto datu atrašanās vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMountPoint)
en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

[ctx: %1 is the name of the Plasma Vault to unlock]
en: Unlock '%1' Plasma Vault
lv: Atslēgt „Plasma“ seifu „%1“

en: Details…
lv: Informācija...

en: Command output:
    %1
    
    Error output: %2
lv: Komandas izvade:
    %1
    
    Kļūdas izvade: %2

en: Error details
lv: Kļūdas informācija

en: Failed to unlock: %1
lv: Neizdevās atslēgt: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please enter the password to unlock this vault:
lv: Lai atslēgtu seifu, ierakstiet tā paroli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pwdLabel)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeHidden)
en: Do not show this notice again
lv: Nerādīt vairs šo paziņojumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkShouldBeOffline)
en: Go offline while this vault is open (switch off networking and bluetooth)
lv: Ieslēgt bezsaistes režīmu, kad šis seifs ir atvērts (izslēdz tīklu un „Bluetooth“)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Mind that there is no way to recover a forgotten password. If you forget the password, your data is as good as gone.
lv: Ievērojiet, ka nav iespējams atgūt aizmirstu paroli. Ja paroli aizmirstat, dati būs neatgriezeniski zuduši.

en: General
lv: Pamata

en: Advanced
lv: Papildu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Configure
lv: Konfigurēt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultConfigurationDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultImportingWizard) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VaultCreationWizard)
en: Dialog
lv: Dialoglodziņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The vault configuration can only be changed while it is locked.
lv: Seifa konfigurāciju var mainīt tikai tad, kad tas ir aizslēgts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCloseVault)
en: Lock the vault
lv: Aizslēgt šo seifu

[ctx: @title:window]
en: Create a New Vault
lv: Izveidot jaunu seifu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: This action <b>cannot</b> be undone. This will permanently delete the selected vault!
lv: Šo darbību <b>nevar</b> atsaukt. Tās rezultātā atlasītais seifs tiks pilnībā dzēsts!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConfirm)
en: Please type in the name of the vault to confirm:
lv: Ievadiet seifa nosaukumu, lai darbību apstiprinātu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDeleteVault)
en: Delete this vault
lv: Dzēst šo seifu

en: Import
lv: Importēt

[ctx: @title:window]
en: Import an Existing Vault
lv: Importēt eksistējošu seifu

en: Next
lv: Tālāk

en: Create
lv: Izveidot

en: Previous
lv: Atpakaļ

en: Create a New Vault…
lv: Izveidot jaunu seifu...

en: No Vaults have been set up
lv: Nav sagatavots neviens seifs

en: Lock Vault
lv: Slēgt seifu

en: Unlock and Open
lv: Atslēgt un atvērt

en: Show in File Manager
lv: Rādīt datņu pārvaldniekā

en: Forcefully Lock Vault
lv: Piespiedu slēgt seifu

en: Unlock Vault
lv: Atslēgt seifu

en: Configure Vault…
lv: Konfigurēt seifu...
