plasma-vault - en to tg translation catalogue (27 entries)

[ctx: @action Action to unmount a vault]
en: Close this Plasma Vault
tg: Пӯшидани анбори рамзгузории ҷории Плазма

[ctx: @action Action to mount a vault]
en: Open this Plasma Vault
tg: Кушодани анбори рамзгузории ҷории Плазма

en: You entered the wrong password
tg: Шумо ниҳонвожаи нодурустро ворид кардед

en: Failed to execute
tg: Иҷро нашуд

en: Correct version found
tg: Нашри дуруст ёфт шуд

en: Device is already open
tg: Дастгоҳ аллакай кушода шуд

en: Device is not open
tg: Дастгоҳ кушода нашуд

en: Unknown device
tg: Дастгоҳи номаълум

en: Mount point is not specified
tg: Нуқтаи васл муайян нашудааст

en: Cannot create the mount point
tg: Нуқтаи васл эҷод карда намешавад

en: Cannot open an unknown vault.
tg: Анбори рамзгузории номаълум кушода намешавад.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVaultName)
en: Vaul&t name:
tg: &Номи анбори рамзгузорӣ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Backend:
tg: Коркардкунанда:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pickBackendButton)
en: Change
tg: Иваз кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEncryptionSystem)
en: Choose the encryption system you want to use for this vault:
tg: Низоми рамзгузориеро, ки мехоҳед барои анбори рамзгузории ҷорӣ истифода баред, интихоб намоед:

en: Use the default cipher
tg: Истифодаи рамзгузории стандартӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDevice)
en: Mount point:
tg: Нуқтаи васл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMountPoint)
en: Mount point
tg: Нуқтаи васл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please enter the password to open this vault:
tg: Лутфан, барои кушодани анбори рамзгузории ҷорӣ, ниҳонвожаро ворид намоед:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pwdLabel)
en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

en: General
tg: Умумӣ

en: Advanced
tg: Муфассал

en: Delete
tg: Нест кардан

en: Configure
tg: Танзимот

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCloseVault)
en: Close the vault
tg: Пӯшидани анбори рамзгузорӣ

[ctx: @title:window]
en: Create a New Vault
tg: Эҷод кардани анбори рамзгузории нав

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDeleteVault)
en: Delete this vault
tg: Нест кардани анбори рамзгузории ҷорӣ
