plasma-welcome - en to lt translation catalogue (148 entries)

[ctx: @info:usagetip]
en: Friendly onboarding wizard for Plasma
lt: Plasma draugiškas darbo pradžios vediklis

[ctx: @title]
en: Welcome Center
lt: Supažindinimas su sistema

[ctx: @info copyright string]
en: © 2021–2024, KDE Community
lt: © 2021–2024, KDE bendruomenė

[ctx: @info:credit]
en: Author
lt: Autorius

en: Display release notes for the current Plasma release.
lt: Rodyti dabartinės Plasma versijos laidos informaciją.

en: Display the live page intended for distro live environments.
lt: Rodyti demonstracinį puslapį, skirtą platinamųjų paketų demonstracinėms aplinkoms.

en: Specify comma-delimited list of page(s) (by internal name) to be displayed.
lt: Nurodykite kableliais atskirtų puslapių (pagal vidinius pavadinimus), kurie bus rodomi, sąrašą.

[ctx: %1 is the filesystem path to a settings module]
en: Unknown module %1 requested
lt: Užklaustas nežinomas modulis %1

[ctx: @info:progress]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
lt: Nepavyko rasti komandos <command>%1</command>.

[ctx: @info:progress]
en: No error message provided
lt: Nepateikta jokio klaidos pranešimo

[ctx: @info:progress %1 is the command being run, and %2 is the human-readable error text returned by the command]
en: The command <command>%1</command> failed: %2
lt: Komanda <command>%1</command> patyrė nesėkmę: %2

[ctx: @action:button]
en: Launch %1 now
lt: Paleisti %1 dabar

en: This settings module could not be loaded
lt: Nepavyko įkelti šio nuostatų modulio

[ctx: @info:usagetip]
en: If you find Plasma to be useful, consider getting involved or donating. KDE is an international volunteer community, not a big company; your contributions make a real difference!
lt: Jei atrasite, jog Plasma yra jums naudinga, apsvarstykite galimybę įsitraukti arba paaukoti lėšų. KDE yra tarptautinė savanorių bendruomenė, o ne didelė kompanija; jūsų įnašai turi didelę reikšmę!

[ctx: @action:button]
en: Make a donation
lt: Paaukokite

[ctx: @action:button]
en: Get involved
lt: Įsitraukite

[ctx: @action:button]
en: &Skip
lt: &Praleisti

[ctx: @action:button]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: @action:button]
en: &Finish
lt: &Užbaigti

[ctx: @action:button]
en: &Next
lt: &Kitas

[ctx: @option:check]
en: Show after Plasma is updated
lt: Rodyti po Plasma atnaujinimo

[ctx: @action:button]
en: &OK
lt: &Gerai

[ctx: @title:window Title of the Plasma activities sidebar]
en: Activities
lt: Veiklos

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: Home
lt: Namai

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: School
lt: Mokykla

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: Work
lt: Darbas

[ctx: @info:status An example last used message for a Plasma activity]
en: Currently being used
lt: Šiuo metu naudojama

[ctx: @info:status An example last used message for a Plasma activity]
en: Used 3 hours ago
lt: Naudota prieš 3 valandas

[ctx: @action:button Button in the Plasma activities sidebar]
en: Create activity…
lt: Sukurti veiklą…

en: Search…
lt: Ieškoti…

[ctx: @title The default name of a Plasma desktop as seen in the overview]
en: Desktop 1
lt: Darbalaukis 1

[ctx: @info:placeholder Shown when there is insufficient width]
en: Expand the window
lt: Išplėsti langą

[ctx: @info:window]
en: Error loading page
lt: Klaida įkeliant puslapį

[ctx: @action:button]
en: Report Bug…
lt: Praneškite apie klaidą…

[ctx: @action:button]
en: Copy Details
lt: Kopijuoti išsamesnę informaciją

[ctx: @info:usagetip]
en: This page could not be loaded
lt: Šio puslapio nepavyko įkelti

[ctx: @info:usagetip]
en: This page provided by your distribution could not be loaded
lt: Nepavyko įkelti šio puslapio, kurį pateikė jūsų platinamasis paketas

[ctx: @info:usagetip]
en: This page provided by Welcome Center could not be loaded
lt: Nepavyko įkelti šio puslapio, kurį pateikė supažindinimas su sistema

[ctx: @title:window]
en: Find Great Apps
lt: Atraskite nuostabių programų

[ctx: @info:usagetip %1 is 'Discover', the name of KDE's software center app, and %2 is the distro name.]
en: There’s no need to search the web to download app installers or use a command-line package manager; KDE’s app store <application>%1</application> does it all for you!<nl/><nl/>Click on any of the icons below to give it a try!
lt: Nėra reikalo ieškoti saityne, kaip atsisiųsti programų diegimo programas ar naudoti komandų eilutės paketų tvarkytuvę; KDE programų parduotuvė <application>%1</application> visa tai atlieka už jus!<nl/><nl/>Spustelėkite ant bet kurios piktogramos žemiau, kad išbandytumėte!

[ctx: @action:button %1 is the name of an app]
en: Show %1 in Discover
lt: Rodyti %1 programoje Discover

[ctx: @title:window]
en: Enjoy It!
lt: Mėgaukitės!

[ctx: @info:usagetip]
en: We hope you love Plasma as much as we loved making it for you! Now it’s time to jump right in. Explore its features, install your favorite apps and games, and get busy doing what makes you you!
lt: Mes tikimės, kad Plasma jums patiks tiek pat, kiek mums patiko jums ją kurti! Dabar, atėjo laikas pasižvalgyti. Atraskite Plasma aplinkos ypatybes, įsidiekite mėgstamas programas ir žaidimus bei užsiimkite tuo, kas padeda jums atrasti save!

[ctx: @label:URL]
en: Learn more about the KDE community
lt: Sužinokite daugiau apie KDE bendruomenę

[ctx: @label:URL]
en: Get help at KDE’s discussion forums
lt: Gaukite pagalbos KDE diskusijų forumuose

[ctx: @action:button]
en: Supporting Members
lt: Remiantys nariai

[ctx: @title:window]
en: Supporting Members
lt: Remiantys nariai

[ctx: @info:usagetip]
en: We thank the following supporting members for their recurring donation to KDE:
lt: Mes esame dėkingi šiems remiantiems nariams už jų pasikartojančias aukas, skirtas KDE:

[ctx: @action:button %1 is the selected sort order, e.g. Random]
en: Sort: %1
lt: Rikiuoti pagal: %1

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: Random
lt: Atsitiktinai

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: Last Name
lt: Pavardė

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: First Name
lt: Vardas

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list, referring to the date a user has first made a donation]
en: Contribution Date
lt: Aukojimo data

[ctx: @action:inmenu An option to sort a list in reverse order]
en: Reverse
lt: Atvirkštinė tvarka

[ctx: @title: window]
en: Share Anonymous Usage Information
lt: Bendrinkite anoniminę informaciją apie naudojimąsi

[ctx: @info:usagetip]
en: Our developers will use this anonymous data to improve KDE software. You can choose how much to share in System Settings, and here too.
lt: Mūsų plėtotojai naudos šiuos anoniminius duomenis, kad tobulintų KDE programinę įrangą. Sistemos nuostatose, o taip pat ir čia, galite pasirinkti, kiek duomenų norite bendrinti.

[ctx: @title:window %1 is the name of the user's distro]
en: Welcome to %1!
lt: Jus sveikina %1!

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: Pressing the icon below will begin installing %1. Alternatively, you can close the window to explore the live environment or continue here to find out about KDE Plasma.
lt: Spustelėjus žemiau esančią piktogramą, bus pradėtas %1 diegimas. Priešingu atveju, galite užverti šį langą ir patyrinėti demonstracinę aplinką arba tęsti čia savo pažintį su KDE Plasma.

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: You can close the window to explore the live environment or continue here to find out about KDE Plasma.
lt: Galite užverti šį langą ir patyrinėti demonstracinę aplinką arba tęsti čia savo pažintį su KDE Plasma.

[ctx: @action:button]
en: Visit home page
lt: Apsilankykite internetinėje svetaineje

[ctx: @info:window]
en: Access the Internet
lt: Prieiga prie interneto

[ctx: @info:usagetip]
en: You can connect to the internet and manage your network connections with the <interface>Networks applet</interface>. To access it, click on the <interface>Networks</interface> icon in your <interface>System Tray</interface>, which lives in the bottom-right corner of the screen.
lt: Galite prisijungti prie interneto ir valdyti tinklo ryšius naudodami <interface>Tinklų programėlę</interface>. Tam, kad ją pasiektumėte, spustelėkite ant <interface>Tinklų</interface> piktogramos <interface>Sistemos dėkle</interface>, kuris yra apatiniame dešiniajame ekrano kampe.

[ctx: @info:placeholder]
en: Networking support for Plasma is not currently installed
lt: Darbo tinkle palaikymas, skirtas Plasma, šiuo metu nėra įdiegtas

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: To manage network connections, Plasma requires <icode>plasma-nm</icode> to be installed. Please report this omission to %1.
lt: Tam, kad tvarkytų tinklo ryšius, Plasma reikalauja, kad būtų įdiegta <icode>plasma-nm</icode>. Praneškite apie šį aplaidumą %1.

[ctx: @info:placeholder Shown when connected to the internet]
en: You’re connected
lt: Jūs esate prisijungę

[ctx: @info:usagetip Shown when connected to the internet]
en: All good to go!
lt: Viskas paruošta, galime tęsti!

[ctx: @info]
en: This page is being shown regardless of network connectivity because you are using a development version. To manually preview the different states of the page, you can use the button.
lt: Šis puslapis yra rodomas nepriklausomai nuo tinklo jungiamumo, nes naudojate plėtojamą versiją. Norėdami rankiniu būdu peržiūrėti skirtingas puslapio būsenas, galite naudoti šį mygtuką.

[ctx: @action:button]
en: Change state
lt: Keisti būseną

[ctx: @title:window]
en: Plasma has been updated to %1
lt: Plasma atnaujinta į %1

[ctx: @info:usagetip]
en: Thank you for testing this beta release of Plasma — your feedback is fundamental to helping us improve it! Please report any and all bugs you find so that we can fix them.
lt: Dėkojame, kad išbandote šią beta versijos Plasma laidą – jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs ir padeda mums ją tobulinti! Praneškite apie bet kokias pastebėtas klaidas, kad mes galėtume jas ištaisyti.

[ctx: @info:usagetip]
en: KDE contributors have spent the last four months hard at work on this release. We hope you enjoy using Plasma as much as we enjoyed making it!
lt: Pastaruosius keturis mėnesius KDE talkininkai praleido sunkiai dirbdami ties šia versija. Tikimės, kad jūs mėgausitės naudodamiesi Plasma tiek pat, kiek mes mėgavomės ją plėtodami!

[ctx: @label:URL]
en: Report a bug
lt: Praneškite apie klaidą

[ctx: @info]
en: Download an embedded preview of the release announcement?
lt: Atsisiųsti įterptą skelbimo apie laidą peržiūrą?

[ctx: @info]
en: The preview has not been automatically downloaded because you are using a metered network connection.
lt: Peržiūra nebuvo atsiųsta automatiškai, nes naudojate ribotų duomenų tinklo ryšį.

[ctx: @info, %1 is an error code]
en: The preview could not be downloaded — a network error occurred (%1).
lt: Nepavyko atsisiųsti peržiūros – įvyko tinklo klaida (%1).

[ctx: @info]
en: The preview could not be loaded — a parse error occurred.
lt: Nepavyko įkelti peržiūros – įvyko nagrinėjimo klaida.

[ctx: @action:button]
en: Download Preview
lt: Atsisiųsti peržiūrą

[ctx: @action:button]
en: Download Anyway
lt: Vis tiek atsisiųsti

[ctx: @action:button]
en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

[ctx: @action:button]
en: Open in Browser…
lt: Atverti naršyklėje…

[ctx: @option:check]
en: Load preview automatically
lt: Automatiškai įkelti peržiūrą

[ctx: @info:tooltip]
en: The preview will be loaded automatically when this page is shown for future Plasma updates, except when using a metered network connection.
lt: Peržiūra bus įkelta automatiškai, kai šis puslapis bus rodomas būsimuose Plasma atnaujinimuose, išskyrus atvejus, kai bus naudojamas ribotų duomenų tinklo ryšys.

[ctx: @info]
en: <b>Click to read the announcement</b>
lt: <b>Spustelėkite norėdami skaityti pranešimą</b>

[ctx: @info:window]
en: Powerful When Needed
lt: Galinga, kai to reikia

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma is an extremely feature-rich environment, designed to super-charge your productivity!<nl/><nl/>Click the cards below to see just a smattering of what it can do for you:
lt: Plasma yra nepaprastai daugiafukcė aplinka, sukurta smarkiai padidinti jūsų produktyvumą!<nl/><nl/>Spustelėkite ant žemiau esančių kortelių, kad pamatytumėte kelis iš daugybės dalykų, kaip ji gali jums pasitarnauti:

[ctx: @title:row]
en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

[ctx: @info Caption for Get Keyboard Shortcuts button]
en: Activate features from the keyboard
lt: Aktyvuoti ypatybes klaviatūra

[ctx: @title:row Name of the 'Overview' KWin effect]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: @info Caption for Overview button]
en: Your system command center
lt: Jūsų sistemos komandinis centras

[ctx: @info Caption for KRunner button]
en: Search for anything
lt: Ieškokite bet ko

[ctx: @info Caption for KDE Connect button]
en: Connect your phone and your computer
lt: Sujunkite savo telefoną ir kompiuterį

[ctx: @title:row Name of the 'Activities' Plasma feature]
en: Activities
lt: Veiklos

[ctx: @info Caption for Activities button. Note that 'Separate' is being used as an imperative verb here, not a noun.]
en: Separate work, school, or home tasks
lt: Atskirkite darbo, mokyklos ir namų užduotis

[ctx: @title:row Short form of the 'Vaults' Plasma feature]
en: Vaults
lt: Slėptuvės

[ctx: @info Caption for Plasma Vaults button]
en: Store sensitive files securely
lt: Saugiai saugokite slaptus failus

[ctx: @action:button]
en: Learn about more Plasma features
lt: Sužinokite daugiau apie Plasma ypatybes

[ctx: @info:window]
en: Activities
lt: Veiklos

[ctx: @info:usagetip]
en: Activities can be used to separate high-level projects or workflows so you can focus on one at a time. You can have an activity for “Home”, “School”, “Work”, and so on. Each Activity has access to all your files but has its own set of open apps and windows, recent documents, “Favorite” apps, and desktop widgets.
lt: Veiklos gali būti naudojamos atskirti aukšto lygio projektus ar darbo eigas, kad vienu metu galėtumėte susitelkti į vieną veiklą. Galite turėti atskiras veiklas „Namams“, „Mokyklai“, „Darbui“ ir t.t. Kiekviena veikla turi prieigą prie visų jūsų failų, bet turi nuosavą atvertų programų ir langų, paskiausiai naudotų dokumentų, mėgstamų programų ir darbalaukio valdiklių rinkinį.

[ctx: @action:button]
en: Open Settings…
lt: Atverti nuostatas…

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, launch <interface>System Settings</interface> and search for “Activities”. On that page, you can create more Activities. You can then switch between them using the <shortcut>Meta+Q</shortcut> keyboard shortcut.
lt: Norėdami pradėti, paleiskite <interface>Sistemos nuostatas</interface> ir paieškos laukelyje įrašykite „Veiklos“. Tame puslapyje galite sukurti daugiau veiklų. Tuomet, galite jas perjunginėti naudodami <shortcut>Meta+Q</shortcut> spartųjį klavišą.

[ctx: @info:usagetip]
en: KDE Connect lets you integrate your phone with your computer in various ways:<nl/><list><item>See notifications from your phone on your computer</item><item>Reply to text messages from your phone on your computer</item><item>Sync your clipboard contents between your computer and your phone</item><item>Make a noise on your phone when it’s been misplaced</item><item>Copy pictures, videos, and other files from your phone to your computer, and vice versa</item><item>…And much more!</item></list>
lt: KDE Connect jums leidžia įvairiais būdais integruoti savo telefoną į kompiuterį:<nl/><list><item>Matyti kompiuteryje pranešimus iš telefono</item><item>Naudojant kompiuterį atsakyti iš telefono į tekstines žinutes</item><item>Sinchronizuoti iškarpinės turinį tarp kompiuterio ir telefono</item><item>Atkurti telefone garso signalą, kai nerandate telefono</item><item>Kopijuoti paveikslus, vaizdo įrašus ir kitus failus iš telefono į kompiuterį arba atvirkščiai</item><item>…Ir žymiai daugiau!</item></list>

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, click the <interface>%1</interface> button. You can pair your phone there.
lt: Norėdami pradėti, spustelėkite mygtuką <interface>%1</interface>. Ten galėsite suporuoti telefoną.

[ctx: @action:button]
en: Open %1
lt: Atverti %1

[ctx: @info]
en: KDE Connect is not installed.
lt: KDE Connect nėra įdiegta.

[ctx: @action:button Install KDE Connect]
en: Install KDE Connect…
lt: Įdiegti KDE Connect…

[ctx: @info:usagetip]
en: KRunner is Plasma’s exceptionally powerful and versatile search system. It powers the search functionality in the Application Launcher menu and the Overview screen, and it can be accessed as a standalone search bar using the <shortcut>Alt+Space</shortcut> keyboard shortcut.<nl/><nl/>In addition to finding your files and folders, KRunner can launch apps, search the web, convert between currencies, calculate math problems, and a lot more.
lt: KRunner yra išskirtinė, galinga, visapusiška Plasma paieškos sistema. Jos dėka veikia paieškos funkcionalumas programų paleidyklės meniu ir apžvalgos ekrane. KRunner galima atverti kaip atskirą paieškos juostą naudojant <shortcut>Alt+Tarpas</shortcut> spartųjį klavišą.<nl/><nl/>Be failų ir aplankų paieškos KRunner gali paleisti programas, atlikti paiešką saityne, konvertuoti valiutas, skaičiuoti matematinius uždavinius ir žymiai daugiau.

[ctx: @info:usagetip]
en: To learn more, open the KRunner search bar using the <shortcut>Alt+Space</shortcut> keyboard shortcut and click on the question mark icon.
lt: Norėdami sužinoti daugiau, atverkite KRunner paieškos juostą naudodami spartųjį klavišą <shortcut>Alt+Tarpas</shortcut> ir spustelėkite ant klaustuko piktogramos.

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change 'Shanghai' to a city that on the other side of the world from likely speakers of the language.]
en: time Shanghai
lt: laikas Berlin

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change the currency conversion to a likely one for speakers of the language.]
en: 200 EUR in USD
lt: 200 EUR į USD

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change the conversion to a likely one for speakers of the language.]
en: 25 miles in km
lt: 25 mi į km

[ctx: @info:usagetip An addendum to example KRunner queries, intentionally using '...' as these are the characters a person would type for ellipses]
en: ...and much more!
lt: ...ir žymiai daugiau!

[ctx: @info:window]
en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

[ctx: @action:button]
en: Configure Shortcuts…
lt: Konfigūruoti sparčiuosius klavišus…

[ctx: @info:usagetip]
en: Almost anything in Plasma can be done with the keyboard, using shortcuts that mostly involve the <shortcut>Meta</shortcut> key.<nl/><nl/>On a Mac keyboard, this is the “Command” key:
lt: Plasma aplinkoje beveik viską galima atlikti klaviatūra, naudojant sparčiuosius klavišus, kuriuose didžiąją dalį sudaro <shortcut>Meta</shortcut> klavišas.<nl/><nl/>„Mac“ klaviatūrose tai yra „Command“ klavišas:

[ctx: @info:usagetip]
en: Almost anything in Plasma can be done with the keyboard, using shortcuts that mostly involve the <shortcut>Meta</shortcut> key.<nl/><nl/>This key is usually located between the left <shortcut>Ctrl</shortcut> and <shortcut>Alt</shortcut> keys, and contains either a symbol of some kind, or the word “Super”:
lt: Plasma aplinkoje beveik viską galima atlikti klaviatūra, naudojant sparčiuosius klavišus, kuriuose didžiąją dalį sudaro <shortcut>Meta</shortcut> klavišas.<nl/><nl/>Šio klavišo vieta, įprastai, yra tarp kairiųjų <shortcut>Vald</shortcut> ir <shortcut>Alt</shortcut> klavišų, o ant jo būna nupieštas koks nors simbolis arba užrašytas žodis „Super“:

[ctx: The typical label for the keyboard's Ctrl key]
en: Ctrl
lt: Vald

[ctx: @info:usagetip]
en: What can you do with the <shortcut>Meta</shortcut> key? Here are a few examples:<list><item>Press it: Open the Application Launcher widget</item><item>Press <shortcut>Meta+[arrow keys]</shortcut>: Tile window to screen edges or corners</item><item>Press <shortcut>Meta+[number keys]</shortcut>: Launch pinned Task Manager apps</item><item>Press <shortcut>Meta+R</shortcut>: Start a screen recording</item><item>Press <shortcut>Meta+L</shortcut>: Lock the screen</item><item>Press <shortcut>Meta+Shift+S</shortcut>: Toggle screen reader on/off</item><item>Press <shortcut>Meta+Alt+P</shortcut>: Move keyboard focus to panel</item><item>Press <shortcut>Meta+Esc</shortcut>: Launch System Monitor app</item><item>Press <shortcut>Meta+.</shortcut>: Launch Emoji Selector app</item><item>Press <shortcut>Meta+D</shortcut>: Show the desktop</item></list>
lt: Ką galite atlikti naudodami <shortcut>Meta</shortcut> klavišą? Štai keli pavyzdžiai:<list><item>Paspaudę jį: Atversite programų paleidyklės valdiklį</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+[rodyklės klavišus]</shortcut>: Išklosite langą ekrano kraštuose ar kampuose</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+[skaitmenų klavišus]</shortcut>: Paleisite prisegtas užduočių tvarkytuvės programas</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+R</shortcut>: Pradėsite filmuoti ekraną</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+L</shortcut>: Užrakinsite ekraną</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+Lyg2+S</shortcut>: Įjungsite arba išjungsite ekrano skaityklę</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+Alt+P</shortcut>: Perkelsite klaviatūros fokusavimą į skydelį</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+Gr</shortcut>: Paleisite sistemos prižiūryklės programą</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+.</shortcut>: Paleisite jaustukų parinkiklio programą</item><item>Paspaudę <shortcut>Meta+D</shortcut>: Matysite darbalaukį</item></list>

[ctx: @info:window The name of a KWin effect]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: @info:usagetip]
en: Overview is a full-screen overlay that shows all of your open windows, letting you easily access any of them. It also shows your current Virtual Desktops, allowing you to add more, remove some, and switch between them. Finally, it offers a KRunner-powered search field that can also filter through open windows.
lt: Apžvalga – tai viso ekrano perdanga atvaizduojanti visus jūsų atvertus langus ir leidžianti jums lengvai pasiekti bet kurį iš jų. Ji taip pat rodo jūsų esamus virtualius darbalaukius, suteikdama galimybę juos pridėti, šalinti ar perjungti. Galiausiai, ji siūlo su KRunner veikiantį paieškos lauką, kuris taip pat gali filtruoti atvertus langus.

[ctx: @info:usagetip]
en: You can access Overview using the <shortcut>Meta+W</shortcut> keyboard shortcut, or by moving your mouse into the top-left corner of the screen. You can also press <shortcut>Meta+G</shortcut> for Grid View, which shows Virtual Desktops in a grid.
lt: Apžvalgą galite pasiekti naudodami <shortcut>Meta+W</shortcut> spartųjį klavišą arba perkeldami pelę į viršutinį kairįjį ekrano kampą. Be to, galite paspausti <shortcut>Meta+G</shortcut>, kad būtų rodomas tinklelio rodinys, kuriame tinkleliu atvaizduojami virtualūs darbalaukiai.

[ctx: @info:window]
en: Plasma Vaults
lt: Plasma slėptuvės

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma Vaults allows you to create encrypted folders, called <interface>Vaults.</interface> Inside each Vault, you can securely store your passwords, files, pictures, and documents, safe from prying eyes. Vaults can live inside folders that are synced to cloud storage services too, providing extra privacy for that content.
lt: Plasma slėptuvės jums leidžia kurti šifruotus aplankus, vadinamus <interface>Slėptuvėmis.</interface> Kiekvienos slėptuvės viduje galite saugiai laikyti slaptažodžius, failus, nuotraukas, dokumentus atokiai nuo smalsaujančių akių. Be to, slėptuvės gali būti talpinamos aplankuose, kurie sinchronizuojami į debesijos paslaugas, tokiu būdu suteikdamos tam turiniui papildomo privatumo.

[ctx: @title:window Title of the Plasma Vaults popup]
en: Vaults
lt: Slėptuvės

[ctx: @title The name of an example Plasma vault]
en: Important Documents
lt: Svarbūs dokumentai

[ctx: @title The name of an example Plasma vault]
en: My Photos
lt: Mano nuotraukos

en: Unlock and Open
lt: Atrakinti ir atidaryti

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, click the arrow on the <interface>System Tray</interface> to show hidden items, and then click the <interface>Vaults</interface> icon.
lt: Norėdami pradėti, spustelėkite ant rodyklės <interface>Sistemos dėkle</interface>, kad būtų rodomo paslėpti elementai, o tuomet spustelėkite ant <interface>Slėptuvių</interface> piktogramos.

[ctx: @info:window]
en: Simple by Default
lt: Paprasta pagal numatymą

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma is designed to be simple and usable out of the box. Things are where you would expect, and there is generally no need to configure anything before you can be comfortable and productive.<nl/><nl/>Below is a visual representation of a typical Plasma Desktop; move the pointer over or click on something to learn about it!
lt: Plasma yra sukurta, kad pradėjus naudoti būtų paprasta ir praktiška. Visi dalykai yra ten, kur jų galite tikėtis, tad įprastai nėra reikalo kažką konfigūruoti, kad jaustumėtės patogiai ir būtumėte produktyvūs.<nl/><nl/>Žemiau yra pavaizduotas tipinis Plasma darbalaukis; užveskite pelės rodyklę arba spustelėkite ant elementų norėdami sužinoti apie juos daugiau!

[ctx: @info]
en: This is the “Desktop”. It shows files and folders that are contained in your <filename>Desktop</filename> folder, and can hold widgets. Right-click on it and choose <interface>Desktop and Wallpaper…</interface> to configure the appearance of the desktop. You can also choose <interface>Enter Edit Mode</interface> to add, remove or modify widgets.
lt: Tai yra „Darbalaukis“. Jame yra rodomi failai ir aplankai, esantys jūsų <filename>Darbalaukio</filename> aplanke. Darbalaukyje gali būti naudojami valdikliai. Norėdami konfigūruoti darbalaukio išvaizdą, spustelėkite ant jo dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite <interface>Darbalaukis ir darbalaukio fonas…</interface> Be to, galite pasirinkti <interface>Įjungti taisymo veikseną</interface>, kad pridėtumėte, pašalintumėte ar modifikuotumėte valdiklius.

[ctx: @info]
en: This is a “Panel” — a container to hold widgets. Right-click on it and choose <interface>Show Panel Configuration</interface> to change how it behaves, which screen edge it lives on, and to add, remove or modify widgets.
lt: Tai yra „Skydelis“ – erdvė, kurioje laikomi valdikliai. Spustelėkite ant jo dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite <interface>Rodyti skydelio konfigūraciją</interface>, kad pakeistumėte jo elgseną, perkeltumėte į kitą ekraną ir pridėtumėte, pašalintumėte ar modifikuotumėte valdiklius.

[ctx: @info]
en: This is the “Application Launcher” widget, a multipurpose launcher. Here you can launch apps, shut down or restart the system, access recent files, and more. Click on it to get started!
lt: Tai yra „Programų paleidyklės“ valdiklis, universali paleidyklė. Čia galite paleisti programas, išjungti sistemą arba paleisti ją iš naujo, pasiekti paskiausiai naudotus failus ir kt. Spustelėkite ant jo norėdami pradėti!

[ctx: @info]
en: This is the “Task Manager” widget, where you can switch between open apps and also launch new ones. Drag app icons to re-arrange them.
lt: Tai – „Užduočių tvarkytuvės“ valdiklis, kuriame galite perjunginėti atvertas programas ir paleisti naujas programas. Vilkite programų piktogramas norėdami jas pertvarkyti.

[ctx: @info]
en: This is the “System Tray” widget, which lets you control system functions like changing the volume and connecting to networks. Items will become visible here only when relevant. To see all available items, click the ⌃ arrow next to the clock.
lt: Šis yra „Sistemos dėklo“ valdiklis, leidžiantis jums valdyti tokias sistemos funkcijas, kaip garsumo keitimas ar jungimasis prie interneto tinklo. Jame esantys elementai taps matomi tik tuomet, kai bus aktualūs. Norėdami pamatyti visus prieinamus elementus, spustelėkite šalia laikrodžio ant ⌃ rodyklės.

[ctx: @info]
en: This is the “Digital Clock” widget. Click on it to show a calendar. It can be also configured to show other timezones and events from your digital calendars.
lt: Tai yra „Skaitmeninio laikrodžio“ valdiklis. Spustelėkite ant jo norėdami pamatyti kalendorių. Skaitmeninis laikrodis taip pat gali būti sukonfigūruotas, kad rodytų kitas laiko juostas ir įvykius iš skaitmeninių kalendorių.

[ctx: @info]
en: This is the “Peek at Desktop” widget. Click on it to temporarily hide all open windows so you can access the desktop. Click on it again to bring them back.
lt: Tai – „Žvilgsnio į darbalaukį“ valdiklis. Spustelėkite ant jo norėdami laikinai paslėpti visus atvertus langus ir pasiekti darbalaukį. Spustelėkite dar kartą, kad juos sugrąžintumėte.

[ctx: @title]
en: Welcome
lt: Sveiki!

[ctx: @info:usagetip %1 is custom text supplied by the distro]
en: %1<nl/><nl/>This operating system is running Plasma, a free and open-source desktop environment created by KDE, an international software community of volunteers. It is designed to be simple by default for a smooth experience, but powerful when needed to help you really get things done. We hope you love it!
lt: %1<nl/><nl/>Ši operacinė sistema naudoja Plasma – laisvą, atvirojo kodo darbalaukio aplinką, kurią plėtoja KDE. KDE – tai tarptautinė programinės įrangos savanorių bendruomenė. KDE Plasma yra sukurta taip, kad pagal numatymą būtų paprasta naudoti ir užtikrintų sklandų patyrimą, bet tuo pačiu būtų galinga, kai to prireikia, ir padėtų jums atlikti darbus. Tikimės, ši aplinka jums patiks!

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: Welcome to the %1 operating system running KDE Plasma!<nl/><nl/>Plasma is a free and open-source desktop environment created by KDE, an international software community of volunteers. It is designed to be simple by default for a smooth experience, but powerful when needed to help you really get things done. We hope you love it!
lt: Jus sveikina %1 – KDE Plasma naudojanti operacinė sistema!<nl/><nl/>Plasma yra laisva, atvirojo kodo darbalaukio aplinka, kurią plėtoja KDE – tarptautinė programinės įrangos savanorių bendruomenė. KDE Plasma yra sukurta taip, kad pagal numatymą būtų paprasta naudoti ir užtikrintų sklandų patyrimą, bet tuo pačiu būtų galinga, kai to prireikia, ir padėtų jums atlikti darbus. Tikimės, ši aplinka jums patiks!

[ctx: @action:inmenu]
en: About Welcome Center
lt: Apie supažindinimą su sistema

[ctx: @action:inmenu]
en: About KDE
lt: Apie KDE

[ctx: @action:button]
en: Learn more about the KDE community
lt: Sužinokite daugiau apie KDE bendruomenę

[ctx: @action:button %1 is the name of the user's distro]
en: Learn more about %1
lt: Sužinokite daugiau apie %1

[ctx: @info]
en: The KDE mascot Konqi welcomes you to the KDE community!
lt: KDE talismanas Konqi sveikina jus KDE bendruomenėje!

[ctx: @title]
en: Image loading failed
lt: Nepavyko įkelti paveikslo

[ctx: @info:placeholder]
en: Could not load <filename>%1</filename>. Make sure it exists.
lt: Nepavyko įkelti <filename>%1</filename>. Įsitikinkite, kad jis yra.

[ctx: @action:button clicking on this takes the user to a web page]
en: Visit %1
lt: Apsilankyti %1

[ctx: @label %1 is the Plasma version]
en: %1 Dev
lt: %1 plėtojama
