plasma-welcome - en to pa translation catalogue (21 entries)

[ctx: @action:button]
en: &Skip
pa: ਛੱਡੋ(&S)

[ctx: @action:button]
en: &Back
pa: ਪਿੱਛੇ(&B)

[ctx: @info]
en: Page %1 of %2 | Page %1 of %2
pa[0]: %2 ਵਿੱਚ %1 ਸਫ਼ਾ
pa[1]: %2 ਵਿੱਚ %1 ਸਫ਼ਾ

[ctx: @action:button]
en: &Finish
pa: ਮੁਕੰਮਲ(&F)

[ctx: @action:button]
en: &Next
pa: ਅੱਗੇ(&N)

[ctx: @title: window]
en: Share Anonymous Usage Information With KDE
pa: ਵਰਤਣ ਦੀ ਜਾਣਕਾਰੀ ਨੂੰ ਅਣਪਛਾਤੇ ਰੂਪ ਵਿੱਚ KDE ਨਾਲ ਸਾਂਝਾ ਕਰੋ

[ctx: @title: window]
en: Connect Your Online Accounts
pa: ਆਪਣੇ ਆਨਲਾਈਨ ਖਾਤਿਆਂ ਨੂੰ ਕਨੈਕਟ ਕਰੋ

[ctx: @title:window]
en: Get Involved
pa: ਹਿੱਸਾ ਲਵੋ

[ctx: @action:button]
en: Start Contributing!
pa: ਯੋਗਦਾਨ ਪਾਓ!

[ctx: @action:button clicking on this takes the user to a web page]
en: Visit %1
pa: %1 ਖੋਲ੍ਹੋ

[ctx: @title:window]
en: Manage Software
pa: ਸਾਫਟਵੇਅਰ ਦਾ ਇੰਤਜ਼ਾਮ ਕਰੋ

[ctx: @action:button]
en: Launch Discover now
pa: ਡਿਸਕਵਰ ਹੁਣੇ ਚਲਾਓ

[ctx: @title the name of the app 'Discover']
en: Discover
pa: ਡਿਸਕਵਰ

[ctx: @action:button %1 is the name of an app]
en: Show %1 in Discover
pa: ਡਿਸਕਵਰ ਵਿੱਚ %1 ਵੇਖੋ

[ctx: @title:window]
en: Support Your Freedom
pa: ਆਪਣੀ ਆਜ਼ਾਦੀ ਨੂੰ ਸਹਿਯੋਗ ਦਿਓ

[ctx: @action:button]
en: Make a donation
pa: ਦਾਨ ਦਿਓ

[ctx: @info:window]
en: Access the Internet
pa: ਇੰਟਰਨੈੱਟ ਲਈ ਪਹੁੰਚ

[ctx: @title:window]
en: Plasma has been updated to version %1
pa: ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਨੂੰ %1 ਲਈ ਅੱਪਡੇਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਹੈ

[ctx: @action:button]
en: Help work on the next release
pa: ਅਗਲੇ ਰੀਲਿਜ਼ ਲਈ ਕੰਮ ਵਾਸਤੇ ਮਦਦ ਕਰੋ

[ctx: @title the name of the 'System Settings' app]
en: System Settings
pa: ਸਿਸਟਮ ਸੈਟਿੰਗਾਂ

[ctx: @info:credit]
en: Author
pa: ਲੇਖਕ
